Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Značka VASKY představila v Brně customizaci


Slyšeli jste už někdy termín customizace? Většina čtenářů jistě ano, přesto si dovolujeme připomenout, že jde o úpravu dle požadavků zákazníka, kterou tak trochu aktuálně žijí i brněnské veletrhy STYL a KABO. Kdo navštíví stánek českého výrobce obuvi VASKY či jeho prezentaci, může se blíže seznámit, jak se customizace, která vás zaručeně odliší od ostatních, aniž byste byli příliš nápadní, realizuje od prvopočátku až po předání obuvi.

O to vše se stará zdatný tým, který se opírá o dvanáct zkušených ševců a šiček. „Historie VASKY se začala psát před šesti lety Vaškem Staňkem, který nejdříve prodával boty po kavárnách, následně vznikl e-shop a následovala větší kolekce. Prvním modelem, který se vyráběl, byly farmářky Farm Low a tyto stále patří mezi nejprodávanější boty na e-shopu i na prodejnách, které najdete v Praze, Brně, Ostravě a v rodném Zlíně,“ popisuje začátky Jaroslav Jordán z obchodního oddělení VASKY.

VASKY využívají lokálních zdrojů. „Veškeré komponenty, které na botách jsou, pochází od českých a slovenských dodavatelů,“ ujišťuje Jaroslav Jordán. Martin Brna, produktový designér pro změnu prakticky ukázal v rámci prezentace, jak boty vznikají a upozornil i na to, že kromě standardní nabídky je možné na webu na konfigurátoru, který nabízí až miliony kombinací, navrhnout boty podle vlastní představy.

Datum: 21.8.2022 14:13:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště