Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

ZEST


ZEST byl vytvořen s myšlenkou vyrábět ty nejlepší a nejspolehlivější deštníky. Zdokonalili jsme naše postupy kontroly kvality a vydláždili tak cestu pro velkoobchodní zastřešující průmysl. Naše tvrdá práce se vyplatila a deštníky ZEST se rychle staly jedním z nejoblíbenějších zboží mezi obchodníky. Všechny jednoznačně spojovaly naši zastřešující značku s vysokou kvalitou, spolehlivostí a inovativním designem. Jsme známí svými foto vzory, jaquard a 16drátovým VIP Presidentem.

Skutečnost, že je těžké najít kvalitní deštníky, jako jsou ty naše, nás neustále pohání pro udržení a vylepšování naší vysoké kvality. Deštníky ZEST jsou v současné době navrženy talentovanými designéry, kteří vytvářejí úžasné návrhy pro naše produkty. Funkčnost a vzhled našich deštníků jsou zpracovávány do toho sebe nejmenšího detailu – na  čemž si zakládáme.

Sledujeme nejnovější módní trendy a dbáme na to, abychom našim klientům vždy poskytovali ty nejčerstvější návrhy. Proto každou sezónu vytváříme přes 200-300 nových vzorů. Našim klientům poskytujeme obrovský výběr deštníků, které uspokojí i ty nejnáročnější vyznavače módních trendů.

Některé vzory jsou tak oblíbené, že je vyrábíme nepřetržitě již 10 let. Již během 20 let, které jsme strávili v tomto odvětví, vytvořil náš tým designérů mnoho produktů, které se staly hity trhu.

Úspěch ZEST a obrovský rozvoj společnosti přičítáme vysoké kvalitě našich výrobků, jejich spolehlivosti, luxusní povrchové úpravě, inovativnímu designu, široké nabídce produktů a především neustálé podpoře a referenci našich zákazníků.

 

Datum: 27.7.2022 14:01:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště