Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh módy STYL

KABO
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Wadima je značka, se kterou by se měla seznámit každá žena


Polská firma Wadima vystavuje na veletrhu STYL a KABO pravidelně od roku 2001, a to jak v únoru, tak i v srpnu. Vždy dokáže přijít s novou neotřelou originální kolekcí, která se těší velkému zájmu obchodníků.

  

Kolekce se nesou v klasických kombinacích bílé, černé a červené a nechybí ani námořnická klasika. Potiskům dominují květinové vzory, halenky mají různé tvary výstřihů a ramínka od špagetových až po kimonové rukávy. Modelům je vetknuta rafinovanost, kterou ocení každá žena, která se cítí dobře v casual stylu či chce být elegantní. Wadima se nezaměřuje jen na ženy, ale dokáže obléknout celou rodinu.

 

Od roku 2020 máme v nabídce speciální kolekci Individual, která nabíhá v průběhu sezony,“ říká Ivana Beránková, která firma Wadima zastupuje. My jen můžeme potvrdit, že z této kreativní nabídky si vybere každá rodina a ženy především.

Wadima, to jsou halenky, šaty, spodní a noční prádlo mimořádné kvality, které jsou módní, funkční, pohodlné, perfektně do nejmenších detailů zpracované a mají životnost mnoho pracích cyklů.

 

 

Datum: 20.2.2022 14:24:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště