Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Výrobní družstva se představí na veletrzích STYL a KABO

 

Společná expozice výrobních družstev, pod záštitou Svazu českých a moravských výrobních družstev (SČMVD), je soustředěna na veletrhu STYL v pavilonu P. Zde se prezentují družstva Integra Zlín, Modela Pardubice a Moděva Konice. Na veletrhu KABO v pavilonu F vystavuje své produkty DUP Pelhřimov.

V expozicích družstev si můžete prohlédnout vlastní nabídku výrobních družstev. Jedná se o velmi kvalitně zpracované oděvy zhotovené ze zajímavých materiálů. Nespornou výhodou mnoha z nich je skutečnost, že je kladen důraz na jejich vzájemnou kombinovatelnost. V nabízených kolekcích se odrážejí módní trendy. Oděvy z družstev jsou zákaznicemi žádané též proto, že se snadno udržují a dokonale padnou.

Oděvní a kožedělná družstva stále tvoří, i přes nelehkou situaci na našem trhu, zajímavou část členské základny Svazu českých a moravských výrobních družstev. Věřím, že prezentace bude tradičně úspěšná.

Integra, výrobní družstvo, Zlín pro sezonu podzim/zima 2014/2015 připravila širokou nabídku dámských oděvů. Družstvo se zaměřuje na šití oděvů v nadměrných velikostech až do velikosti 62, u vybraných typů oblečení až do velikosti 66, ale obléknout se zde mohou ženy již od velikosti 38.

Prezentovanou produkci představuje především těžší konfekce, hlavně flaušové krátké pláště, raglánová paleta s kapucí, vyteplené bundy a krátké kabátky s termovanou podšívkou. To vše doplňují kalhoty, sukně, halenky, vesty a svetrové kabátky z příjemných, převážně úpletových materiálů.

Část kolekce tvoří oděvy do společnosti, které se mezi sebou dají vzájemně kombinovat. Střihově jsou oděvy řešeny tak, aby byly pohodlné při nošení a současně elegantní. Barevností určitě uspokojí ženy, které mají rády pestrost i ty, které dávají přednost decentní módě.

MODELA, výrobní družstvo Pardubice přichází pro sezonu podzim/zima 2014/2015 s novou kolekcí.
V kolekci bude nabízet společenské krajkové šaty nebo šaty s krajkou kombinované s jinými materiály. Dále halenky, sukně, kalhoty a saka.
Všechny výrobky jsou ušité z materiálů s příměsí elastanu v módních vzorech a barevnosti. Neopomenutelnou roli hrají i přijatelné ceny.
Modela má podnikovou prodejnu v Chrudimi, ale své oděvy dodává do maloobchodních prodejen v celé republice.

Vývojové a modelové oddělení MODĚVY Konice oděvní družstvo pro srpnový veletrh STYL připravilo kolekci zimních plášťů, palet a pelerín z velmi kvalitních vlněných materiálů s příměsí kašmíru. Řada modelů může být doplněna na límcích a kapucích přírodní kožešinou z  polární lišky. Tím je dosaženo variability nabídky související i s cenovým odlišením jednotlivých modelů. Zákazník si tak může objednat různé varianty.
Kolekce je zhotovena převážně z materiálů v přírodních barevných odstínech od smetanové barvy, přes světle hnědou až po tmavší hnědou. Všechny modely jsou vybaveny kvalitním a funkčním zateplením.
U jednotlivých modelů jsou uplatněny současné módní prvky a nejrůznější zajímavé součásti drobné přípravy a vzorované podšívky. Důraz je kladen na štíhlou siluetu, přičemž družstvo nezapomíná ani na ženy ve větších velikostech. Některé z modelů obsažených v kolekci toto umožňují. Přitom je vždy řešena preciznost vypracování, elegance a luxusní vzhled modelu.
Novinkou je zhotovení modelů z vlněných materiálů v kombinaci s hrubou pleteninou použitou na rukávy, límce a manžety. Jeden z těchto modelů obdržel i zvláštní ocenění v soutěži SČMVD „Design 2014“.
Část kolekce bude určena i pro pány. Jedná se o klasické štíhlé provedení ¾ vlněného pláště a volnočasovou bundu s univerzálním využitím.
Moděva oděvní družstvo Konice se zúčastní s touto kolekcí i módních přehlídek na přehlídkovém mole dvakrát denně v pavilonu P. Touto formou tak bude propagovat svoji značku i účast ve společné expozici Svazu českých a moravských výrobních družstev.

DUP – družstvo Pelhřimov se orientuje především na výrobu manikúr s vlastní výrobou kovových náplní a na výrobu diplomatických kufříků a brašen. Vedle toho rozšiřuje sortiment o nové výrobky. V současné době je v nabídce celá řada výrobků pro kancelář a obchod, jako jsou kufříky, pilotní kufry, spisovky, organizéry, vizitkáře, batohy a další.
Na veletrhu bude prezentovat svůj tradiční sortiment, ale především novinky: nové modely manikúr, nový typ diplomatických kufříků, pilotní kufr na kolečkách, nový typ a velikosti spisových desek, kosmetické kufříky a šperkovnice, nový plážový set a program Autodesk.
Významnou část výroby družstva tvoří kooperace a zakázková výroba podle specifických návrhů a potřeb zákazníka, pro které se využívají technologie opracovávání, šití, vysokofrekvenčního svařování a lepení materiálů z kůže, umělé kůže, textilních materiálů a plastu. Na zakázkové výrobky je možné zhotovit logo a nápisy slepotiskem nebo sítotiskem.

V případě Vašeho zájmu Vám ochotně poskytneme fotodokumentaci prezentovaných a dalších výrobků. 


Kontakt:
Svaz českých a moravských výrobních družstev
Michaela Vostálová
tel: 224 109 203, 601 380 037
vostalova@scmvd.cz
www.scmvd.cz

 

Datum: 20.8.2014 8:25:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště