Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Výrobní družstva budou vystavovat na únorovém veletrhu STYL

 

Mezinárodního veletrhu módy STYL, který se koná ve dnech 17.–19. 2. 2018 v Brně, se tradičně zúčastní česká výrobní družstva Modela Pardubice a Moděva Konice. Družstva na únorovém veletrhu představí především aktuální kolekce dámských oděvů. V letošním roce doplní nabídku družstevních výrobců na veletrhu Dita Tábor, Frotex Žiželice a Styl Studená.

Společná expozice výrobních družstev – Styl, srpen 2017 

Společná expozice výrobních družstev – Styl, srpen 2017

Družstva budou vystavovat ve společné expozici pod záštitou Svazu českých a moravských výrobních družstev v pavilonu P, stánek 257 – Moděva Konice, stánek 260 – Modela Pardubice, ve společném stánku 258 představí svoji produkci výrobní družstva Dita Tábor, Frotex Žiželice a Styl Studená.

MODELA, výrobní družstvo Pardubice představí pro sezonu jaro/léto 2018 novou kolekci modelů vhodných pro denní nošení i pro společenské příležitosti. Vybírat bude možné z řady šatů, halenek, sukní, letních kalhot a kabátků. Nové modely jsou ušité z kvalitních materiálů převážně ve složení bavlna, len, viskóza, polyester, nylon a elastan. Všechny modely jsou v módních barvách. Velký důraz je kladen především na kvalitní zpracování. Modela Pardubice má svoji podnikovou prodejnu v Chrudimi a oděvy dodává také do maloobchodních prodejen v celé České republice i na Slovensku.

www.modela.euweb.cz


MODĚVA oděvní družstvo Konice nabídne na únorovém veletrhu aktuální kolekce dámských a pánských zimních plášťů, palet a pelerín. Družstvo nadále spolupracuje s módní návrhářkou Janou Berg. Předváděné modely jsou v jednoduchém a praktickém provedení pro každodenní nošení i v luxusnějším pojetí. Pláště a paleta jsou zateplené a doplněné přírodní kožešinou do barvy materiálu. Použitým materiálem je vlna s podílem kašmíru a nylonu, v nabídce je také široká paleta barev. Výrobky družstva jsou zpracovány tradiční krejčovskou technologií s důrazem na vysokou kvalitu. Moděva Konice je tradičním českým výrobcem dámské a pánské konfekce již od roku 1931. Výrobní program družstva je zaměřen na dámskou a pánskou klasickou konfekci, profesní oděvy a volnočasové a sportovní bundy.

www.modeva.cz


DITA výrobní družstvo invalidů se bude na veletrhu prezentovat jako výrobce dětského oblečení a textilu. Produkty pod značkou Little Angel® vyrábí již přes 10 let a jako jediný výrobce v České republice získala na tyto produkty licenci na používání termoregulačního materiálu Outlast®. Výrobky Dity Tábor, určené pro děti do tří let, splňují přísné podmínky vyhlášky, včetně atestů a prohlášení o shodě, bez kterých nelze kojenecký textil na českém trhu prodávat.

www.dita.cz


FROTEX ŽIŽELICE, výrobní družstvo je tradičním výrobcem froté ručníků, osušek, utěrek a dalšího doplňkového sortimentu. Veškeré produkty jsou vyráběny ze 100% bavlny, používanou technologií výroby je tzv. dvousmyčkové (skané) froté vyráběné na žakárových tkalcovských stavech. Produkty vynikají vysokou savostí, měkkostí a prověřenou kvalitou provedení, která zaručuje dlouhodobou trvanlivost při používání.
www.frotex.cz

 


STYL výrobní družstvo knoflíkářů, Studená se na veletrhu představí jako výrobce knoflíků, spon a galanterních doplňků určených pro výrobce oděvů i pro obchodníky s galanterním zbožím. Nabídka knoflíků je široká, co se týče použitých materiálů i různého provedení. Zákazníci mohou vybírat z široké škály vzorů i barev, družstvo vyrábí knoflíky plastové, polyesterové, kovové, z přírodní perletě, paroží, zdobené laserem, gravírované, matované, leštěné, lakované a řadu dalších.

www.buttons.cz


SČMVD patří mezi největší a nejvýznamnější svazy zaměstnavatelů v České republice. Je představitelem silné skupiny výrobních družstev, zastupuje jejich zájmy na úrovni vlády a Parlamentu ČR, podporuje členská družstva širokou škálou odborných činností a služeb ve stěžejních oblastech podnikání a vytváří a prosazuje podmínky pro jejich rozvoj. Členskou základnu svazu tvoří 200 výrobních družstev z celé České republiky, jejichž činnost zahrnuje obory ve stavebnictví, strojírenství, automobilovém průmyslu, chemickém a kosmetickém průmyslu, výrobu automatizovaných pracovišť, nábytku, skla, plastů, obalů, oděvů nebo hraček.
Více informací o SČMVD a jeho členských výrobních družstvech naleznete na www.scmvd.cz.

Módní přehlídka Moděvy Konice – Styl, srpen 2017

Módní přehlídka Moděvy Konice – Styl, srpen 2017

 

Datum: 30.1.2018 8:36:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště