Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Výrobní družstva budou vystavovat na srpnových veletrzích STYL a KABO


Obchodních dnů STYL, které se konají ve dnech 22.–24. 8. 2020 v Brně, se tradičně zúčastní česká výrobní družstva MODELA Pardubice a MODĚVA Konice. Družstva budou na srpnovém veletrhu vystavovat především aktuální kolekce dámských oděvů. Nabídku družstevních výrobců doplní Moravská ústředna Brno a STYL Studená. Výrobní družstva budou mít své zastoupení i na obchodních dnech KABO, na kterých se představí DUP Pelhřimov.

Družstva budou vystavovat ve společné expozici pod záštitou Svazu českých a moravských výrobních družstev v pavilonu P, stánek F05 – MODĚVA Konice, stánek F07 – MODELA Pardubice, ve společném stánku F06 představí svoji produkci výrobní družstva Moravská ústředna Brno a STYL Studená. DUP Pelhřimov bude vystavovat v pavilonu P, stánek B06.

MODELA, výrobní družstvo Pardubice připravila pro sezonu podzim–zima 2020/2021 kolekci modelů vhodných pro denní nošení i pro společenské příležitosti. Vybírat bude možné z řady šatů, sukní, halenek, kalhot a kabátků, novinkou v nabídce jsou tuniky. Modely jsou nabízeny ve velikostní řadě 38–54 a jsou ušité z kvalitních materiálů, jedná se o směsi viskózy, polyesteru, nylonu a elastanu. Všechny modely jsou ušité v módních barvách a vyznačují se pohodlným nošením, snadnou údržbou a rozumnými cenami. Velký důraz je rovněž kladen na kvalitní zpracování. MODELA Pardubice má svoji podnikovou prodejnu v Chrudimi a oděvy dodává také do maloobchodních prodejen v celé České republice i na Slovensku.

www.modelapardubice.cz


MODĚVA oděvní družstvo Konice nabídne kolekci dámských a pánských plášťů a pelerín pro sezonu podzim–zima 2020/2021. V nabídce budou jak klasické, tak i sportovní a trendy střihy v mnoha barevných odstínech, délkách a materiálech. Barevnou škálu vlněných materiálů v přírodních odstínech jemně starorůžové a béžové až po šedou a černou oživuje kolekce trendy italských materiálů. Z modelů si vyberou mladší i starší generace. Pro slavnostnější příležitosti budou nabízeny pláště a peleríny z velmi kvalitních italských vlněných materiálů s vysokým podílem kašmíru doplněných přírodní kožešinou a dalšími zajímavými módními prvky. MODĚVA Konice je významným českým výrobcem dámské a pánské konfekce již od roku 1931. Výrobní program družstva je zaměřen na dámskou a pánskou klasickou konfekci, profesní oděvy a volnočasové a sportovní bundy.

www.modeva.cz


Moravská ústředna Brno, družstvo umělecké výroby se bude na veletrhu prezentovat se svým sortimentem konfekce, který zahrnuje bavlněná dětská trička s licenčním motivem Krtečka a funkční prádlo z materiálu nanosilver®. Rovněž připravila ukázku vyráběných textilních bytových doplňků, např. polštářů, sedaček, předložek nebo kapsářů, s licenčními motivy známými z televizních večerníčků.

www.mubrno.cz


STYL výrobní družstvo knoflíkářů, Studená se představí jako výrobce knoflíků, spon a galanterních doplňků určených pro výrobce oděvů i pro obchodníky s galanterním zbožím. Nabídka knoflíků je široká, co se týče použitých materiálů i různého provedení. Zákazníci mohou vybírat z široké škály vzorů i barev, družstvo vyrábí knoflíky plastové, polyesterové, kovové, z přírodní perletě, paroží, zdobené laserem, gravírované, matované, leštěné, lakované a řadu dalších.

www.buttons.cz


DUP – družstvo se bude na veletrhu KABO prezentovat se svým tradičním sortimentem manikúrních a pedikúrních nástrojů a kožené a textilní galanterie, jako jsou např. etue nebo manažerské a kosmetické kufříky.

www.dup.cz


SČMVD patří mezi největší a nejvýznamnější svazy zaměstnavatelů v České republice. Je představitelem silné skupiny výrobních družstev, zastupuje jejich zájmy na úrovni vlády a Parlamentu ČR, podporuje členská družstva širokou škálou odborných činností a služeb ve stěžejních oblastech podnikání a vytváří a prosazuje podmínky pro jejich rozvoj. Členskou základnu svazu tvoří 200 výrobních družstev z celé České republiky, jejichž činnost zahrnuje obory ve stavebnictví, strojírenství, automobilovém průmyslu, chemickém a kosmetickém průmyslu, výrobu automatizovaných pracovišť, nábytku, skla, plastů, obalů, oděvů, šperků a hraček, ale také potravin a poskytování služeb.

Více informací o SČMVD a jeho členských výrobních družstvech naleznete na www.scmvd.cz.

 

Datum: 10.8.2020 12:56:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště