Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

V+J OBUV - široká nabídka evropských značek


Společnost V+J OBUV, s.r.o byla založena v roce 1994 za účelem velkoobchodu s obuví a k provozování prodejen obuvi QUICK SHOES v České Republice. Za dobu své existence si společnost V+J OBUV vybudovala velmi silnou pozici na trhu s obuví v České i Slovenské republice.
Obchodními partnery jsou české a slovenské maloobchodní prodejny, ale i též silné mezinárodní řetězce. Společnost sídlí ve Štěpánovicích u Českých Budějovic, kde se též nachází i centrální distribuční sklad. Na Slovensku má společnost zastoupení v podobě dceřiné společnosti V+J OBUV Slovakia, s.r.o. se sídlem v Bratislavě.
V prodejnách a e-shopu společnosti V+J OBUV nakoupíte tyto značky:


elegantní dámská obuv Tamaris (německá značka silného holdingu Wortmann Group Detmold, do které mj. patří i neméně zámá značka S.Oliver)


známá značka Rieker (oceníte důmyslnou technologii antistress Rieker, vhodnou pro sedavé zaměstnání i běhání po městě)


dětská obuv Superfit (spadající pod rakouskou spol. Legero, vyrábějící vysoce kvalitní obuv, boty obsahují goretexovou membránu, která udržuje nohy stále v suchu)


dětská obuv Befado


dětská obuv Pegres (česká firma vyrábějící celokoženou vycházkovou obuv)


dětská obuv Geox (italský výrobce, firma se proslavila patentovaným systémem mebrán, které jsou na botě umístěny v místech, kde se noha nejvíce potí, nohu odvětrají a zároveň do ní nepropustí vlhkost a prach)


zdravotní obuv Santé


dětská usňová obuv DD Step


zdravotně nezávadná obuv s certifikátem o zdravotní a hygienické nezávadnosti HP Čechtín


sportovní obuv Nike


Norská značka Viking (vyrábí neformální a extrémní sportovní obuv pro děti i dospělé již od roku 1920, dětská obuv je velice kvalitní, podporuje nožní klenbu, má pevný opatek a pevnou vyztuženou špičku, jako první používají technologii goretex, vzhledem k norskému podnebí)Novinky a nové kolekce výše zmíněných značek představí společnost V+J OBUV na veletrhu KABO ve své obří expozici č. 055 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.vjobuv.cz .

Datum: 21.1.2015 8:30:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště