Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Vietnamské firmy z Hanoje na veletrzích STYL a KABO

 

Vietnamské ministerstvo průmyslu a obchodu, jeho hanojský úřad, letos poprvé zorganizovalo prezentaci vietnamských textilních společností na veletrhu STYL a KABO s oficiální podporou ministerstva. Ve společné expozici se poprvé představily dvě desítky firem.

Několik příkladů za všechny: hanojská firma DOXIMEX s 1100 zaměstnanci se zaměřuje na úplety, především z bavlněných tkanin, které exportuje hlavně do Japonska. Hlavními výrobky společnosti MUA DONG TEXTILE jsou pletené svetry a textilní příze. NGUYEN HOANG vyrábí dětské a pracovní oblečení, které kromě Evropy vyváží do Japonska a Ruska. Akciová společnost ELISE se orientuje na módní oděvy, zatímco firma TUAN KIET cílí na mladé lidi výrobou džín a khaki. Firma HAI YEN šije košile a TIEN HOANG ANH vyrábí bavlněné ručníky.  

„S vietnamskými zástupci malých a středních podniků se snažíme spolupracovat tři roky. Toto je první hmatatelný výsledek, že je možné přilákat k nám vietnamské výrobce. Jsme rádi, že se podařilo tuto první prezentaci zorganizovat a těšíme se na další spolupráci, především v oblasti potravinářství. Jedním z exportních produktů Vietnamu jsou mořské plody a potraviny, a budeme rádi, když budou vietnamské firmy vystavovat na Salimě příští rok,“ říká Radoslav Klepáč, ředitel vnějších vztahů Veletrhů Brno.

Datum: 24.8.2015 16:45:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště