Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Vestis představí novinku - kolekci Bari

 

Vestis line s.r.o. je český výrobce županů, koupacích plášťů a volnočasového oblečení se značkou Vestis, který se na trh etabloval již v roce 1995. Nabízí širokou škálu kvalitních županů, koupacích plášťů, které si oblíbili nejnáročnější zákazníci i mimo Českou republiku. Dvakrát do roka přichází Vestis line s novými kolekcemi, které respektují aktuální módní trendy ve světě a využívá nejmodernější materiály tak, aby plnily nejnáročnější požadavky.

Novinku, kterou Vestis na únorovém veletrhu STYL představí je kolekce Bari. Jedná se o volnočasové oblečení, sloužící zároveň jako lehký cestovní župan, nebo pohodlné domácí šaty. Praktický střih se zapínáním na zip s mírně projmutou siluetou vyrábí Vestis ve čtyřech základních barvách a ve dvou provedeních s krátkým a dlouhým rukávem.

Specialitou Vestis line jsou dárkové sety, které se kromě hřejivých županů, skládají také z měkoučké deky, polštářku a papučí. Toto zboží nabízí Vestis v provedení z hřejivých materiálů coral fleece či wellsoft ve všech oblíbených barvách a vzorech. Mezi další materiály, které společnost Vestis line k výrobě svých modelů používá, patří: SOV Microfleece, MICROCOTTON, CORESOFT, MICROFIBRE/COTTON, COTTON – VELUR, COTTON -  FROTÉ, PILE FLEECE, FLANEL, POPELÍN a KREŠ. 


Novou kolekci Bari a ostatní sortiment společnosti Vestis line mohou návštěvníci shlédnout v expozici č. 112 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.vestiscz.cz .

Datum: 19.1.2015 9:16:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště