Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Veletržní molo: LINGERIE & BEACHWEAR SHOW

 

Spodní prádlo a noční oblečení v podání značek LISCA, JOCKEY, SASSA, PLEAS, CONTE ELEGANT, WADIMA a WERSO, a hned za nimi plavky, plážové oblečení a doplňky BUGATTI, SCHIESSER a LISCA se postupně objevily na dvou tradičních, po sobě jdoucích módních přehlídkách. Návštěvníci si tak mohli udělat představu, kolik kreativity a různých možností skýtá oděv sice skromný spotřebou látky, zato však budící emoce. 


„Ať už je váš styl troufalý, svůdný či nadčasově dámský, dodá vám naše prádlo spoustu šarmu a stylu,“ tvrdí Lisca, jejíž kolekce otevřela módní přehlídku LINGERIE SHOW. Lisca zároveň zakončila přehlídku BEACHWEAR, kdy ukázala své modely plavek spolu s ladícími šátky. Druhá v pořadí se představila původně americká, dnes celosvětově známá značka Jockey, která kromě pánského spodního prádla nabídla i pohodlné pánské a dámské oblečení pro klidný, pyžamový den. Poté molo patřilo jen ženám, které předvedly kolekci spodního prádla další renomované německé značky Sassa. Ta doplnila světlé kolekce trendovými barvami, blyštivými kamínky a dalšími prvky, oslovující módně zaměřené zákaznice. 

České výrobce zastupovala firma Pleas, výrobce denního, nočního a sportovního prádla s více než 140letou tradicí. Kolekce pro jaro – léto 2018 byla součástí přehlídky prádla, zatímco výrobky mateřské společnosti Schiesser zaujaly při prezentaci pánských i dámských plavek a plážových šatů. Běloruská společnost Conte přijela do Brna s vlastní značkou Conte Elegant a kolekcí Pantyhose. Po ní se představila značka Wadima s oblečením pro pohodlný spánek i volný čas, který se tráví v klidu domova. Potlesk na závěr kolekce patřil nejen oděvům, ale i roztomilé dvojici předškolního věku, která předváděla dětská pyžámka. O finále přehlídky prádla se zasloužila společnost WERSO, která tradičně vsadila na kvalitní materiály, originalitu a sexy prádlo, tentokrát při prezentaci doplněné o výrazné šperky. Na přehlídce plavek BEACHWEAR nechyběla značka Bugatti s nabídkou pro ženy i muže, například s motivem pláže, palem a surfařů. Jak se u plavek ukazuje, trend dnešní doby udávají i grafičtí designéři, kteří výrazně ovlivňují potisky látek.

Datum: 19.8.2017 17:45:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště