Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh módy STYL

KABO
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Veletrhy STYL a KABO v novém

 

Nový tým

Letos na jaře se změnilo složení hlavního stylového týmu, a tak se uvidíte poprvé se třemi novými tvářemi. které jsou však již řadu let našimi kolegy. S kým se tedy budou naši setkávat?  Novým ředitelem projektu se stal Martin Škarka, který ve funkci střídá Gábinu Císařovou. Do týmu přibyla manažerka doprovodného programu Jarka Doskočilová a asistentka týmu Zuzka Mrňová. Ze stávajících se o vás budou nadále starat tři dámy – za obchod Lucie Umlášková a Jarmila Navrátilová a za PR Dita Brančíková. Na letošní ročník ještě dohlédne kolegyně Jana Zahrádková.

      

Nově přehlídky a zajímavé workshopy

Naším cílem je, aby se vystavovatelé, ale i jejich nákupčí cítili na veletrzích cítili dobře a užili si je po všech stránkách. Jsme si vědomi toho, že byznys ve světě módy je o kreativitě a emocích a s ohledem na to jsme rozšířili i doprovodný program.  Těšit se proto návštěvníci i vystavovatelé můžou na módní přehlídky kolekcí vystavovatelů a kolekcí návrhářů i škol nebo na módní okénko známých stylistek na aktuální témata. Chybět nebudou odborné přednášky včetně vizážistické, kterou povede přední makeupartista Pavel Bauer. Připravena bude i tzv chilout zóna s možností relaxace, připraveny jsou i coffee bary s dobrotami.

Podorbnější doprovodný program budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách a sociálních sítích!

   

Nové zvýhodněné obory - dětská móda a sportovní styl

Další z novinek jsou dva nově zvýrazněné obory - dětská móda a sportovní styl. Pro případné zájemce z řad vystavovatelů jsou připraveny zajímavé nabídky.

 

Datum: 25.5.2022 16:33:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště