Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Veletrhy STYL a KABO: první den nabídl trojlístek přehlídek

 

V sobotu na výstavišti začaly veletrhy módy STYL a KABO, jejichž součástí jsou kontraktační módní přehlídky v pavilonu P. Tradičně byla na úvod k vidění dámská a pánská móda v rámci STYL SHOW, poté přišly na řadu kolekce spodního prádla, nočního oblečení a punčochového zboží LINGERIE SHOW společně s plavkami, plážovými oblečením a doplňky BEACHWEAR SHOW. Úvodní videoprojekce připomněly, že přehlídky se konají v roce, kdy veletrhy módy slaví padesátý ročník, a také představily hlavní partnery přehlídek – společnosti Keenwell, GK Hair a CCC.


Letošní srpnová STYL SHOW je šestidílným seriálem, v němž postupně hrají hlavní roli  firmy a značky LERROS, WAIPUNA, TRAMONTANA, MODĚVA, RINASCIMENTO, BETTY M. a E.DANIELY.  Úvod patřil pánské i dámské volnočasové módě, která v sobě mísí smart casual styl spojený s uvolněnou elegancí. Postaraly se o něj nadčasové modely německé značky LERROS, doplněné o tašky WAIPUNA, a nizozemská módní značka TRAMONTANA, která dlouhodobě cílí na moderní aktivní ženu, jenž je stále v pohybu a dokáže své oblečení vhodně kombinovat.

Třetí v pořadí se představila Moděva, oděvní družstvo Konice. Tradiční český výrobce dámské a pánské konfekce představil na veletrhu aktuální kolekci dámských a pánských zimních plášťů, palet a péřových bund, rozšířenou o modely vzniklé ve spolupráci s módní návrhářkou Janou Berg. Hlavním materiálem, který Moděva používá, je vlna s podílem kašmíru a nylonu, a také letos doplnila některé z modelů přírodní kožešinou, laděnou do barvy materiálu, tentokrát do modrého odstínu či barvy velbloudí srsti.

Závěrečná trojice módních firem se zaměřila pouze na ženy – italská značka RINASCIMENTO vsadila především na originalitu a zajímavou kombinaci stylů i materiálů, BETTY M. na ženskost a retro styl a nejrozsáhlejší závěrečná kolekce E.daniely na eleganci a variabilitu, kdy například oboustranné sukně umožnily černobílou proměnu modelů přímo před zraky diváků. Kdo sobotní program nestihl, může to napravit v další dva veletržní dny, a to vždy v 10.30 a 13.30 hodin.

Datum: 19.8.2017 15:00:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště