Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Veletrhy módy začaly přehlídkou STYL SHOW

 

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO letos slaví 50. výročí. S těmito slovy v české a anglické verzi se dnes otevřela přehlídková mola na brněnském výstavišti. Na úvod představilo osm vystavovatelů kolekce dámské a pánské módy na přehlídce STYL SHOW. Uvedly se na ní firmy a značky CITY LIFE, JULIA ALLERT, MODĚVA, KENNY S, LADY COLLECTION, NEULA, TRAMONTANA a ESTEL.


Přehlídku odstartovala úvodní pánská kolekce CITY LIFE s nabídkou pánských obleků, kalhot různých barev a sak v kombinaci s rolákem, košilí, svetrem, vestou či trikem. Pro muže byly modely dobrou inspirací, jak podle svého charakteru, stylu či denní situace skloubit oblečení, které je moderní, pohodlné a elegantní zároveň. Následující kolekce JULIA ALLERT zacílila na ženy, které mají rády kontrasty barev i materiálů, a vsadila až na dvě výjimky na zajímavé černobílé variace.

Po ní přišly na řadu dámy v modrém, které zahájily prezentaci tradiční české firmy MODĚVA, oděvní družstvo Konice, výrobce oděvů z vlny s podílem kašmíru a nylonu. Novinkou letošní prezentace se stal dámský trenchocoat s trendovým členěním, prošitím a s výraznými doplňky. Aktuální kolekce Moděvy zahrnovala dle očekávání dámské i pánské zimní pláště, paleta, peleríny a na závěr i péřové bundy, přičemž řadu modelů doplnila kožešina, která byla laděná do barvy materiálu.

S francouzským šansonem populární zpěvačky ZAZ pak přišlo na molo více jarních barev i ležérně elegantní dámská vycházková móda. Džíny, trička, sáčka, kraťasy i dlouhé kalhoty, svetry, šátky, tašky nebo batoh s námořnickým motivem – to vše patřilo k německé značce KENNY S. Po ní zavítalo do Brna finské jaro v podání firmy NEULA. Ta svými dámskými šaty různých délek s nezaměnitelným designem, barevností i střízlivými střihy potvrzuje rčení o tom, že v jednoduchosti je krása. Finále přehlídky tvořily tři kolekce zaměřené na ženy různých povah i životního stylu, kdy se představily značky LADY COLLECTION, nizozemská TRAMONTANA a řecká ESTEL. Všichni vystavovatelé, zastoupení na přehlídce STYL SHOW, předvedli mladistvou dámskou i pánskou módu a potvrdili, že veletrh STYL v Brně je i ve svém věku 25 let stále svěží.

Módní přehlídky obrazem

Datum: 18.2.2017 14:54:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště