Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Večerní přehlídka byla naprosto strhující i díky skvělé Evě Decastelo


Zlatým hřebem 59. ročníku mezinárodního veletrhů STYL a KABO rozhodně byla večerní módní přehlídka kolekce Ivety Řádkové, řecké společnosti AXEL, Miroslava Michaela Knota a Heleny Bedrnové.  Její moderace byla svěřena Evě Decastelo, která diváky skvěle provedla módní show a i sama několik modelů s velkou grácií vynesla.

Návrhářka Iveta Řádková předvedla kolekci Emoce, která byla skutečně přílivem ženskosti, energie a lehkosti, kterým vetkly další rozměr propracované detaily a šperky od značky iNTENSi.cz, klobouky zapůjčila firma Adolf Nytra. Část kolekce byla vytvořena z materiálů firmy Veba. Iveta Řádková je držitelkou prestižního titulu „TOP STYL DESIGNER“, který získala v soutěži v rámci veletrzích STYL a KABO.

Následovala kolekce společnosti AXEL, která je naprostým nováčkem na brněnském výstavišti. Tvůrci se inspirovali nejnovějšími trendy, které vládnou módě i umění celého světě. Cenově dostupné modely pro každou příležitost jsou snadno kombinovatelné a velmi elegantní.  Společnost byla založena v roce 1999 a brzy se stala jednou z nejrychleji se rozvíjejících mezinárodních módních značek, která je u dívek i žen velmi oblíbená.

Kolekce společenských šatů Heleny Bedrnové The midnight moon sklidila zasloužený potlesk. Metalické tafty v kombinaci s vlasovými kožešinovými detaily v kombinaci s naturálními sportovními výrazovými prvky působily lehce a nadčasově. Objemné sukně, dlouhé vlečky a přiléhavá sexy siluety zdůrazňovaly ženské křivky a dají se považovat za jakýsi podpis této známé koučky, lektorky, imagemakerky a skvělé módní návrhářky.

Známý módní návrhář Miroslav Michael Knot je známý svým perfektním řemeslným zpracováním, nebojí se ani experimentovat, a to dělá jeho styl jedinečným. Vždy pracuje s ženskými liniemi a dokáže modelům promyšleně vetknout originální prvky, které nikdy v jeho podání nepostrádají eleganci. Jde o dokonale hru barev a stylů, které okouzlí každou ženu. V jeho modelech se velice dobře cítí zpěvačka Monika Bagárová, modelka Hana Vagnerová, oblíbila si je také tenistka Lucie Šafářová, Miss Earth Tereza Fajksová či Miss ČR Michaela Habáňová.

 

Datum: 21.8.2022 16:24:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště