Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
18.-20.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Veba - Jsme tu pro vás více jak 160 let


Tradice, kvalita, jedinečnost – to je VEBA, tradiční český výrobce s bohatou historií, jejíž počátky se datují k roku 1856. Dnes patří k nejvýznamnějším výrobcům žakárských bavlněných tkanin na evropském kontinentu.

Vyrábíme oděvní tkaniny…

Naše unikátní oděvní tkaniny směřují zejména na africký kontinent, kde jsou konfekčně zpracovávány na tradiční africké oděvy. Jejich využití v oblasti odívání ale Afrikou nekončí, nalézají široké uplatnění i ve světě evropské módy. Zde se z nich šijí nejen modely určené pro slavnostní a společenské příležitosti, ale i pro každodenní nošení.

Zdobíme vaše domácnosti

Nedílnou součástí výroby naší společnosti je damaškové ložní povlečení, ubrusy a froté výrobky pro domácnost i hotelovou sféru. Máme vlastní designérské a vývojové pracoviště a naši špičkoví návrháři dávají výrobkům vysokou estetickou úroveň, která odpovídá aktuálním světovým trendům.

Chráníme vaše zdraví…

Naše výrobky jsou testovány na zdravotní nezávadnost. Nové kolekce z ekologické linie Green Textiles splňují ty nejpřísnější požadavky OEKO TEX a v mnoha charakteristikách jdou i nad rámec těchto přísných norem. Pro jejich výrobu využíváme odpovídající technologie zpracování s minimální zátěží životního prostředí.

 

 

Datum: 9.8.2022 9:42:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště