Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Vamp – nadčasová móda pro každého

 

Firma Vamp byla založena v řecké Soluni v roce 1983 jako rodinný podnik, kterým je dodnes.  Ze začátku firma vyráběla pouze dámské spodní prádlo. Nicméně s nárůstem poptávky klientů začala firma obohacovat a rozšiřovat svůj sortiment.


Po více než třiceti letech působení firma Vamp nyní zaměstnává více než 70 lidí a své zboží distribuuje zhruba do 1 000 obchodů v Evropě. Její produktová řada nyní zahrnuje dámská a panská pyžama, noční košile, župany, spodní prádlo, šaty a oblečení pro volný čas.

Firma Vamp klade důraz na kvalitní přírodní matriály. Právě vysoká kvalita používaných materiálů charakterizuje značku Vamp. Ať už se jedná o řeckou bavlnu nebo micromodal a viskózu rakouské firmy Lenzig.

V České republice firma působí od roku 2003 pod názvem Vamp Fashion s. r. o. a svou působností zastřešuje nejen Českou republiku, ale rovněž i Slovensko a od roku 2015 i Polsko.

Firma Vamp nabízí svým zákazníkům modely, které drží krok se světovými módními trendy a zároveň klade maximální důraz na kvalitu, eleganci a pohodlí!

Firma Vamp Fashion, s.r.o. představí na srpnovém veletrhy STYL nejnovější kolekce a modely ve své expozici č. 310 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.vampfashion.com


Datum: 3.6.2016 11:15:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště