Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

V+J OBUV

V+J OBUV s novými kolekcemi obuvi

Společnost V+J OBUV, s. r. o. sídlí ve Štěpánovicích u Českých Budějovic. Byla založena v roce 1993 za účelem velkoobchodu s obuví a provozování sítě prodejen obuvi QUICK SCHUH – SHOES a následně i DĚTSKÁ OBUV, a taktéž internetového obchodu na adrese www.vjobuv.cz. Za dobu své existence si společnost vybudovala velmi silnou pozici na trhu s obuví v České i Slovenské republice. Jejími obchodními partnery jsou jak maloobchodní prodejny, tak silné mezinárodní řetězce. V průběhu let se společnost rozvíjela a skrze své dceřiné společnosti V+J OBUV Slovakia, s. r. o. a VJ Schuh GmbH expandovala nejen na slovenský, ale později také i na rakouský a německý trh.

Pro sezonu jaro/léto 2022 opět připravili zajímavou nabídku velkoobchodních kolekcí obuvi a doplňků.

Na veletrhu KABO představí kromě své kolekce WILD také kolekce značek, které na trhu zastupují, jako jsou Tom Tailor, Tom Tailor Denim, Lee Cooper, Sprox, Joma, Froddo, La Vida, Scandi, Magnus a další.

https://www.vjobuv.cz/


V+J OBUV s novými kolekcemi obuvi

 

Společnost V+J OBUV, s. r. o. sídlí ve Štěpánovicích u Českých Budějovic. Byla založena v roce 1993 za účelem velkoobchodu s obuví a provozování sítě prodejen obuvi QUICK SCHUH – SHOES a následně i DĚTSKÁ OBUV, a taktéž internetového obchodu na adrese www.vjobuv.cz. Za dobu své existence si společnost vybudovala velmi silnou pozici na trhu s obuví v České i Slovenské republice. Jejími obchodními partnery jsou jak maloobchodní prodejny, tak silné mezinárodní řetězce. V průběhu let se společnost rozvíjela a skrze své dceřiné společnosti V+J OBUV Slovakia, s. r. o. a VJ Schuh GmbH expandovala nejen na slovenský, ale později také i na rakouský a německý trh. Pro sezonu jaro/léto 2022 opět připravili zajímavou nabídku velkoobchodních kolekcí obuvi a doplňků. Na veletrhu KABO představí kromě své kolekce WILD také kolekce značek, které na trhu zastupují, jako jsou Tom Tailor, Tom Tailor Denim, Lee Cooper, Sprox, Joma, Froddo, La Vida, Scandi, Magnus a další.

Datum: 12.8.2021 8:00:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2021

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2021

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště