Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Uzavírka ulice Křížkovského omezuje průjezd kolem výstaviště

 

Práce na rekonstrukci vodovodu a kanalizace zcela uzavře příjezd k hlavnímu vstupu výstaviště. Omezení se dotkne i vstupu na veletrhy STYL a KABO.

Uzavírka se týká úseku ulice Křížkovského od křižovatky s ulicí Hlinky až k VIDA! science centru. Zavřená je také část Rybářské ulice a ulice Poříčí v úseku Rybářská–Křížkovského. Objízdné trasy vedou ulicemi Lipová, Vaňkovo náměstí, Tvrdého, Úvoz, Mendlovo náměstí, Křížová, Poříčí a Bauerova.

Změna se týká také hromadné dopravy. Autobusové linky 44 a 84 jedou odklonem ulicí Hlinky. Vynechávají tak zastávky Riviéra, Bauerova, Velodrom a Křížkovského. Naopak nově obsluhují zastávky Výstaviště - hlavní vstup a Lipová.

Obsluhu ulic Bauerovy a Křížkovského zajišťuje autobusová linka 52, která jede přes zastávky Riviéra, Bauerova, Velodrom (ve směru na Mendlovo náměstí přeložena na spojovací komunikaci od 4. brány výstaviště ke kruhovému objezdu), Křížkovského (pouze ve směru do Bystrce, přeložena ke Quality Hotel Brno Exhibition Centre) a Poříčí (pouze ve směru na Mendlovo náměstí).

Pro vstup na veletrhy STYL a KABO tak zůstává otevřená pro pěší 7. brána, která se nachází hned u zastávky Riviéra a obsluhuje ji linka číslo 52. Autem lze vjet do areálu pouze devátou bránou, přičemž návštěvníci zaparkují přímo před vstupem do pavilonu P, kde se veletrhy konají.

Datum: 2.8.2021 9:37:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště