Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

TRIPOL SHOP

 

Již od roku 2009 provozujeme velkoobchod s oděvy polských výrobců, zaměřený především na pánskou módu.

Při naší prémiové účasti na veletrhu STYL Vám chceme představit nové kolekce na nadcházející podzim a zimu:

Především firmu PAKO JEANS založenou v roce 1980, která nabízí vše pro muže, od spodků, triček, svetrů atd. až po čepice, včetně doplňků elegantních i volnočasových. Každý muž si zde najde svůj styl! 


Dále firmy:

M. Lasota – to jsou kvalitní pánské svetry, navrhovány a vyráběny pečlivě a s láskou od roku 1989. Kolekce je každoročně obohacená o nové vzory.

JUKON – To jsou džíny a sukně, šaty, džísky a vše z rifloviny. Kdo je jednou obleče, už nebude chtít nic jiného! Výrobce míří především na ženy, které chtějí stále něco nového a trendy ve stejné kvalitě.

VANKEL – firma založena roku 1994. Ideální pro muže hledající styl, pohodlí a kvalitu. Nabídka je široká, od riflí, manšestráků po lehce společenské kalhoty, vhodné do kanceláře, měst, i např. do divadla.

RENNOX – zakladateli této polské oděvní značky byli aktivní sportovci, pro které je sport i nadále významnou součástí života. Díky tomu dobře rozumí Vám – sportovcům. Na trh přivedli svou sérií oblečení Clima-Slim. Spojení Clima-Slim s ionty stříbra = ideální pro odvádění potu, zabraňuje vzniku bakterii a díky Slimu dobře sedí a tvaruje postavu. Hlavním mottem je vysoká kvalita za rozumnou cenu.

EZURI – Úžasná dámská móda vhodná na různé příležitosti, např. do kanceláře, do města. Kolekce jsou především elegantně-sportovní. Cítit se krásně a šik za každé chvíle – s tím Vám pomůže EZURI

Těšíme se na Vaši návštěvu ve stánku 222 v pavilonu P na srpnovém veletrhu STYL 2016.

 

Datum: 8.8.2016 12:35:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště