Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Texevo - komfortní kožená obuv

 

Firma Texevo se sídlem v Hlinsku je tradičním velkoobchodem obuvi, který na tuzemském trhu působí již od roku 2001. Texevo se zaměřujeme především na dámskou a pánskou obuv. V současné době nabízí kvalitní usňovou obuv, která se vyznačuje vysokým komfortem. Nově na únorovém veletrhu KABO představí luxusní koženou dámskou obuv Aurelia vyrobenou kombinací ruční a strojové práce.Aurelia comfort

Komfortní kožená obuv Aurelia. Vyznačuje se širším prozutím, technologie spojení podešve se svrškem je přímým nástřikem. Vytvarovaná stélka PU zaručuje v kombinaci s danou flexibilitou obuví nadstandardní komfort. Obuv je rovněž zařazena do kategorie zdravotní a profilaktická a je opatřena atestem IQC Zlín.

Aurelia pro sezónní nošení

Zimní a letní kožená obuv Aurelia je určena k běžnému sezónnímu nošení. Tato kolekce v sobě kombinuje účelnost a design.

Aurelia styl

Jako novinku nabízí Texevo luxusní dámskou celokoženou obuv „Aurelia“. Výroba je realizována z vysoce kvalitních usňových materiálů a výrobní proces je proveden v kombinaci ruční práce se strojovou výrobou. Výsledkem je originální design, zaručená kvalita a komfort.

Datum: 23.1.2015 10:38:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště