Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Texevo - komfortní kožená obuv

 

Firma Texevo se sídlem v Hlinsku je tradičním velkoobchodem obuvi, který na tuzemském trhu působí již od roku 2001. Texevo se zaměřujeme především na dámskou a pánskou obuv. V současné době nabízí kvalitní usňovou obuv, která se vyznačuje vysokým komfortem. Nově na únorovém veletrhu KABO představí luxusní koženou dámskou obuv Aurelia vyrobenou kombinací ruční a strojové práce.Aurelia comfort

Komfortní kožená obuv Aurelia. Vyznačuje se širším prozutím, technologie spojení podešve se svrškem je přímým nástřikem. Vytvarovaná stélka PU zaručuje v kombinaci s danou flexibilitou obuví nadstandardní komfort. Obuv je rovněž zařazena do kategorie zdravotní a profilaktická a je opatřena atestem IQC Zlín.

Aurelia pro sezónní nošení

Zimní a letní kožená obuv Aurelia je určena k běžnému sezónnímu nošení. Tato kolekce v sobě kombinuje účelnost a design.

Aurelia styl

Jako novinku nabízí Texevo luxusní dámskou celokoženou obuv „Aurelia“. Výroba je realizována z vysoce kvalitních usňových materiálů a výrobní proces je proveden v kombinaci ruční práce se strojovou výrobou. Výsledkem je originální design, zaručená kvalita a komfort.

Datum: 23.1.2015 10:38:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště