Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Tatrasvit od semínka až po distribuci


Pletařská výroba a výroba punčochových výrobků má pod Tatrami ve městě Svit více než 85letou tradici. První punčochové pletací stroje byly instalovány v roce 1934, zakladatelem firmy a tradice této pletařské výroby byl český podnikatel Tomáš Baťa. Dnes je pokračovatelem této výrobní tradice firma Tatrasvit se sídlem ve Svitu.

Výroba punčochových výrobků je realizována na moderních pletařských a úpravárenských strojích, které umožňují zvládnutí nejnáročnějších výrobních technologií pro výrobu vysoce kvalitních ponožkových a punčochových výrobků nejen pro běžné každodenní použití, ale také pro speciální použití jako funkční sportovní, zdravotní a pracovní ponožkové výrobky.

Tatrasvit je držitelem certifikátů kvality jako ISO 9001, OEKO-TEX a také nejprestižnější mezinárodní biotextilní certifikace GOTS, která má v sobě zakotvené etické a ekologické požadavky od semínka, přes pěstování, textilní zpracování, produkci, balení až po distribuci.

Mezi nejznámější signifikantní výrobky firmy a značky Tatrasvit jsou dětské punčochové kalhoty s kšandami ze 100% bavlny, které se vyrábějí od roku 1957 až do dnes.

 

Datum: 15.8.2022 7:39:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště