Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Tamaris - tašky, které osloví všechny vaše smysly


S novou kolekcí tašek Tamaris bude jaro a léto 2023 barevnou podívanou, která představí širokou škálu nejrůznějších modelů. Od absolutního bestselleru Tamaris clutch po shopper s krátkou rukojetí s třásněmi, žádné přání, co se modelů týče, nezůstane nevyslyšeno. Ať už je vzhled diskrétněji rezervovaný, romanticky hravý, business puristický nebo sportovně-neformální, v kolekci jaro/léto 2023 od Tamaris bude srdce každé tašky tlouci ještě rychleji.

Prožitek z dotyku

Přes celosvětovou pauzu se v posledních dvou letech společenský vývoj změnil rychleji, než kdy předtím. Tyto změny nekončí ani u módy. Dvěma dominantními směry jsou na straně jedné jiskřivý pozitivismus, který hlasitě křičí do světa „teď více než kdy jindy“a na straně druhé redukovaná střízlivost, která se více opírá o fakta, než o emocionální interpretace. Jakkoli se tyto dvě orientace liší, mají jednu věc společnou: Svádějí haptickými zážitky a opět přibližují prožitek z dotyku. Proto Tamaris sází na vzrušující, nové povrchy. Ať už jde o tkané materiály, sofistikované laserové řezy nebo elegantně hladký nylon, sortiment byl rozšířen o řadu nových povrchových úprav a materiálů.

Design pro každého

Při dotvoření outfitu navíc hraje důležitou roli design. Protože jedna věc se nezměnila: bez tašky něco chybí. To platí pro dobrý vzhled, stejně jako pro zmenšené business vzory nebo sportovní modely kombinující funkčnost s každodenním použitím. Oversized éra má za sebou svůj vrchol, móda je opět více objímající a štíhlejší, siluety lichotí tělu bez pocitu těsnosti. Ženské modely vyzařující určitou eleganci stojí vedle praktických business batohů, crossover tašek, které mohou být nošené různými způsoby nebo nákupních tašek s krátkými rukojeťmi a odnímatelnými ramenními popruhy. K tomu patří i bucket kabelky ve tvaru kbelíku, stejně jako bowlingové tašky nebo tašky v trendy půlměsícovém tvaru.

Správný výběr barev

Rozmanitost barev v kolekci jaro/léto 2023 oslovuje všechny naše smysly. Taška může být buď vrcholem vzhledu, nebo jej podtrhnout, o čemž často rozhoduje pouze výběr barvy. Kromě nepostradatelné barevné klasiky, jako je černá, hnědá, navy nebo ecru a antracit, je na výběr řada sezónních trendových barev. Jde o světle fialovou nebo šedomodrou, stejně jako khaki, růžovou, jablečnou, žlutou, modrou, oranžovou, korálovou, tyrkysovou a mnoho dalších. Rafinované potisky, jako je působivý, ale jemný potisk loga s dvojitým T (celoplošným tiskem nebo jednotlivými písmeny) jsou doplněny výraznými pruhy, elegantním nebo sportovním pletením, ozdobnými děrovanými očky, nýty a řetízky. Mnoho povrchových provedení je sladěno s kolekcí obuvi.

Hravý květinový vzor v modré a bílé

Kolekce tašek Tamaris opět zaujme harmonickou a obratnou souhrou tvaru a designu, který má svůj stylistický rukopis a je vysoce uznávaný. Zvláštní umění designu a vývoje zajišťuje, že se taška Tamaris nosí více než jednu sezónu a může se stát i sběratelským kouskem. Toto platí především pro limitované edice bestsellerové řady ANASTASIA, která překvapí každou sezónu s novými, jedinečnými vzory, chytře kombinujícími potisk loga s módním trendem. Letos je to hravý květinový vzor v modré a bílé barvě.

 

Datum: 3.8.2022 13:11:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště