Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Svatoslav Žalůdek (LAGEN): Chceme rozšířit sortiment o kabelky, batohy nebo crossbody


Oblastí činnosti firmy LAGEN Zlín je kožená galanterie a její ruční výroba. V sortimentu jsou výrazně zastoupeny kožené peněženky. Jedná se o dámské peněženky, pánské peněženky a číšnické peněženky. Významnou částí produkce jsou kožené klíčenky, etue a dokladovky. Dodává také kožené aktovky, spisovky, kabelky, pouzdra, vizitkáře a ledvinky. Při výrobě se používají kvalitní materiály.
Značka LAGEN si tak našla své zákazníky nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Jak jste se k podnikání v tomto oboru dostal?

Myšlenku na založení vlastní rodinné firmy a značky jsem nosil v hlavě několik let.  A když se ke mně přidala má manželka a později i syn, byl sen o založení vlastní firmy splněn. A to se psal rok 1997.

Počet firem, které podnikají v tomto oboru klesá, jak jste náročné období přežili vy?

Záleží mi na dobrém jméně naší firmy, která je již mou nedílnou součástí. Tím, že jsem od mládí cílevědomý, ctím slušnost, pracovitost a mám chuť tvořit nové věci, se firma Lagen stále rozvíjí a roste. Můžeme navyšovat výrobu a přijímat nové zaměstnance ze Zlínského kraje, který je mým srdečním místem.

Jaké novinky chystáte letos, jaké jsou vaše plány?

V peněženkách jsme nejlepší v České republice, začali jsme tvořit nové vzory a celé kolekce dámských kabelek, na které bychom se rádi v budoucnu více zaměřili. Do loňského roku jsme kabelky vyráběli spíše okrajově. Přidáváme také tašky, batohy nebo crossbody, vše samozřejmě v kůži.

Máte i vlastní prodejnu?

Vlastní prodejnu v plánu nemáme, vzhledem k vytížení s výrobou, velkoobchodem, e-shopem a vývojem nových výrobků. Toto všechno zabírá spoustu času, ale „Nikdy neříkej nikdy“.

Co Vám účast na veletrhu Styl a KABO přináší?

Nové kontakty a prestiž, na veletrzích Styl a KABO se prezentujeme od počátku založení naší firmy a v roce 2010 jsme na veletrhu obdrželi i prestižní ocenění TOP QUALITY AWARD.

Motto, kterým se řídíte v oblasti podnikání?

Kvalita našich výrobků na prvním místě, pak to ostatní.

 

Datum: 5.2.2023 12:00:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště