Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL SHOW: elegantní kabelky a inspirace pro volný čas

 

Kolekce dámské a pánské módy jsou tradičně na veletrhu STYL prezentovány pod názvem STYL SHOW. Letos se na této módní přehlídce představuje osm značek, které nabízejí především současným ženám inspiraci, jak se obléci pohodlně, a přitom elegantně i moderně. Jsou to GEISHA, DRAPS, TRAMONTANA, ELEGA by Dana M, C´EST BEAU LA VIE!, MODĚVA, BOJA a BETTY BARCLAY.

Úvod módní přehlídky patřil především vycházkové módě, kombinující často barevné a přiléhavé kalhoty s halenkami, tričky, saky, svetry či vestičkami, samozřejmě nechyběly ani dámské šaty. Někdo vsadil na lehkost a průsvitnost, jiný na jednoduchost střihů, většina na originalitu vzorů, ale všichni se shodli v jednom – žena se musí v oblečení pro všední den cítit komfortně, musí se v něm svobodně pohybovat, být chic a přitom připravena na různé situace, které každodenní život přináší.  

S luxusní řadou kabelek se představila firma ELEGA, spolupracující s herečkou Danou Morávkovou. Ta se na návrzích kabelek podílí a spoluvytváří novou značku ELEGA by Dana M. Poté s elegantní řadou dámských a pánských sak, kabátů a pelerín přišla MODĚVA, oděvní družstvo Konice. V Brně patří k tradičním vystavovatelům, na přehlídce uvedla aktuální bílo černou kolekci z kvalitních italských materiálů ve složení vlna, polyamid a kašmír. Finále patřilo značce BOJA, která předvedla kvalitní prošívané bundy a kabáty, některé s kapucemi a kožešinou, a přehlídku zakončila dámská móda Betty Barcley.

Datum: 22.8.2015 16:45:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště