Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

STYL a KABO poprvé ve své 28leté historii neotevře brány do světa módy


Zimní i letní veletrhy STYL a KABO jsou součástí módního byznysu už celé čtvrtstoletí. Mnohaletou tradici přerušila až v letošním roce pandemie Covid-19 a oblíbené veletrhy módy se letos v únorovém termínu poprvé neuskuteční. Z důvodu prodloužení nouzového stavu a platných podmínek protiepidemických opatření PES se společnost Veletrhy Brno jako organizátor veletrhů rozhodla akci v termínu 27. – 28.2. 2021 zrušit. Společně s vystavujícími firmami věříme, že srpnová akce již proběhne v obvyklém termínu.

Brzy se opět všichni potkáme

Veletrhy Styl a Kabo se staly nedílnou součástí obchodního kalendáře, který má vazbu na obchodní cyklus v oboru módy. Bohužel z důvodu prodlužování nouzového stavu a nastavení hygienicko-bezpečnostních opatření vládou se nepodaří únorovou edici pro módní kolekce podzim a zima uskutečnit. Přesto jsme přesvědčeni, že veletrhy Styl a Kabo nadále zůstanou kvalitní platformou pro vystavovatele a nákupčí a že se v srpnu opět potkáme za normálních podmínek," uvedl ke zrušení generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

Zima a sucho v únoru znamená horký srpen

Jak praví lidové pranostiky, čím chladnější únor, tím teplejší léto a podobně se nyní rýsuje situace i ve světě veletržního byznysu. Vystavovatelé a pořadatelé si jsou vědomi důležitosti osobních setkání, bez kterých obchod nemůže fungovat a pro prezentaci módy to platí obzvlášť. Jako organizátor společně se zástupci oboru pevně věříme, že srpnová akce se již bude moci uskutečnit a představí se na ní novinky na další sezóny, na které již všichni netrpělivě čekají.

Datum: 9.2.2021 10:00:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště