Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STERNTALER

 

Kvalitní německá značka  STERNTALERŸ nabízí oblečení a textilní doplňky pro miminka i větší děti. Vše, co miminko potřebuje je vždy perfektně sladěno. Jedinečný roztomilý motiv každé kolekce STERNTALERŸ prostupuje všemi druhu zboží od hraček a doplňků přes oblečení, čepičky i ponožky k botičkám pro první krůčky. Kvalita a bezpečnost jsou nejvyšší prioritou, všechny výrobky splňují standardy ÖKOTex100, jsou absolutně bezpečné podle platných norem a jsou certifikovány pro děti již od narození.

V kolekci Jaro/léto 2016 najdou obchodníci jarní a letní čepičky, oblečení a plavky STERNTALERŸ, které  jsou vyrobeny z materiálů s UV filtrem. Tyto použité materiály chrání děti před škodlivým UV slunečním zářením (látka dokáže odstínit až 98% škodlivého UV záření) a samozřejmě vše je v módních barvách, perfektně střiženo a zpracováno.

Zimní oblečení, čepičky, rukavičky, šály i botičky STERNTALERŸ dokonale chrání  před zimou a chladem.  Vše je vyrobeno z příjemných materiálů, dobře se obléká a díky ověřeným střihům perfektně sedí.

V letní i zimní kolekci nabízí SterntalerŸ ponožky, punčocháče včetně protiskluzových a také velice oblíbené oblečení do deště.

Datum: 25.1.2016 13:04:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště