Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

S.T.A.M.P.S. – originální a unikátní hodinky!

 

Na únorovém veletrhu STYL se v sekci bižuterie a doplňky představí společnost TIMEHOUSE Czech s.r.o., vyrábějící a na celosvětový trh dodávající originální a unikátní hodinky značky S.T.A.M.P.S.

Hodinky značky S.T.A.M.P.S. jsou unikátním hodinářským výrobkem, který je jedinečný v mnoha směrech. Jsou vyráběné v České republice a do hodinek této značky jsou dodávány výhradně japonské strojky značky SEIKO. Tyto hodinky se vyváží do více jak do 40 zemí světa a sklízí u svých uživatelů velký úspěch a nadšení díky své originalitě.

Každý uživatel si může sestavit libovolný vlastní model značky S.T.A.M.P.S a vytvořit si tak hodinky dle vlastního vkusu. Tento model pak může zase kdykoliv změnit (na základě oblečení, nálady, příležitosti), protože hodinky jsou na řemínku zacvaknuté ve speciálním držáku (případně zasunuté do okrasného rámečku Full Metal Jack), ze kterého se dají vyndat a změnit číselník nebo řemínek. Stejně jako číselníky, jsou i řemínky unikátní a originální.

Unikátní a originální hodinky značky S.T.A.M.P.S. mohou návštěvníci shlédnout na stánku společnosti TIMEHOUSE Czech na stánku č. 406 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.timehouse.cz .

Datum: 27.1.2015 9:24:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště