Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

SPOLTEX – kvalita a smysl pro detail tradičního českého výrobce

 

SPOLTEX je značka českého výrobce, která si během svého působení na trhu získala uznání mezi svými věrnými zákazníky a stejně tak i mezi novými, neustále přibývajícím, díky svému širokému sortimentu spodního a nočního prádla, který firma nabízí.


Dlouholetá tradice je čitelná v kvalitě materiálů a jejich zpracování. Celoroční klasické řady basic kolekce sčítací několik desítek oblíbených střihů, k nimž každou sezónu přibývají módní a kvalitní novinky.

Dámská kolekce je navrženy tak, aby vyhovovala potřebám dnešní ženy, jejíž styl se mění podle okolností. Modely působí žensky, nechybí krajka, mašličky a jiné doplňky a to vše v nádherných zářivých a jasných barvách.

Kolekce nabízí svůdné noční košilky z bambusu, které v sobě spojují romantické prvky se sexy provokací, elegantní pyžama dodávají modelům lehkost a mladistvý vzhled, teplé spodní košilky, jejichž střihy jsou zárukou komfortního nošení, detailně propracované podprsenky mnoha střihových provedení a v neposlední řadě i sérií kalhotek, od nizoučkých až po vysoké, které se dají kombinovat s různými typy prádla.

I muži mají rozmanitou možnost při výběru z různých střihů a materiálů, kde si zcela jistě každý vybere něco pro sebe. Pro pocit neuvěřitelného pohodlí z jemného bambusového vlákna a Micromodalu , ve spojení kvalitních materiálů a dokonale padnoucímu střihu lze vybírat z kolekce elastických boxerek a slipů, nátělníků a triček, ušlechtilá bavlna nejvyšší jakosti je zastoupena v kolekci klasických trenýrek, nátělníků a nočního prádla.

Elegance a pohodlí, stejně jako nejkvalitnější materiály jsou slova, která nejlépe popisují kolekci prádla této značky. Střihy a vzory jsou vlastního designu a firma rychle reaguje na požadavky koncových uživatelů.

Se spodním a nočním prádlem značky SPOLTEX se můžete seznámit na nadcházejícím veletrhu STYL (pavilon P, č. stánku 103), kde bude vystavena jak současná kolekce, tak i kolekce novinek pro nadcházející sezónu.

Kontakt:
SPOLTEX KRAVAŘE s.r.o.
Náměstí 416/24
747 21 Kravaře
www.spoltex-kravare.cz
info@spoltex-kravare.cz

Datum: 27.7.2016 8:31:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště