Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Společnost Donet na veletrhu Styl představí značku Diesel

 

Inovativní tah, který vás zvedne ze židle – Diesel je první značkou na trhu, která ve své sezónní nabídce představuje boxerky Tencel. Jsou vyrobeny z přírodní a odolné tkaniny a z celulózy získané z dřevné buničiny a jsou hebké, prodyšné, lehounké a nanejvýš pohodlné. Jedná se o silnou a nemačkavou tkaninu, kterou lze díky její vysoké absorpční schopnosti velmi kvalitně obarvit.

Tato inovace je doplněna o sezónní kousky vytvořené ve spolupráci s renomovaným ilustrátorem Yoko Hondou.

Opalování ještě nikdy nebylo tak stylové! Svou nabídkou plážového oblečení SS17 propojuje Diesel sexy styl s nejmodernějšími textilními technologiemi a efektivně stírá linii mezi plavkami a streetwear oblečením.

Plážové oblečení – muži

  • Pro muže představuje Waykeeki vrchol inovace – vodě přizpůsobivá džínovina, která vypadá dobře na pláži i mimo ni. Tradiční konstrukci s 5 kapsami tvoří rychleschnoucí, ultra lehká a pohodlná tkanina s přechodem ze dne na noc.
  • Mohican Fold & Go spojuje módu s funkčností pomocí lehkého rychleschnoucího mikrovlákna zvýrazněného Mohawk grafikou Diesel, zadní kapsy s výšivkou orla a značkové gumové nášivky.
  • Caybay spojuje pohodlí Chino kalhot se sportovní funkcí plaveckých trenýrek. Potisky obsahují exotickou plážovou krajinu a neonové barvy.

Plážové oblečení – ženy

  • Džínovina se objevuje i v nabídce dámského plážového oblečení ve formě elastických stuh a šňůrek na horních i dolních dílech bikin.
  • Potisky vyobrazují letní scenérii palem a vln oceánů a sexy jednodílné kousky obsahují zářivé potisky s grafikou plameňáka. A jde se surfovat!

Společnost Donet na veletrhu Styl najdete v pavilonu P, stánek č. 105.

 

 

 

Datum: 26.7.2016 8:59:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště