Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL a KABO nově se speciálním projektem FASHION2DAYS


Od 22. do 24. srpna 2020 se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník obchodních dnů STYL a KABO. Na návštěvníky tak opět čeká v pavilonu P přehlídka nejnovějších kolekcí oděvů, obuvi a módních doplňků. Prezentovat se bude více než 350 značek, a to nejen z Česka, ale i ze Slovenska, Polska, Rakouska a Německa.

Kompletní seznam všech značek naleznete na webových stránkách veletrhů, seznam je pravidelně aktualizován.

STYL a KABO se pyšní svou dlouholetou tradicí. Zájem firem o účast na letošním ročníku potvrzuje, že i přes neobvyklou současnou situaci je pro ně důležité osobně uzavírat objednávky a potkat se se svými obchodními partnery. STYL a KABO zůstávají pro vystavovatele i nadále ideálním místem pro jejich obchodní setkání.

O návštěvu akce se velmi zajímají i obchodníci. Většina z nich je majiteli STYL-KABO Klubových karet, jejichž platnost jsme prodloužili až do srpna 2020. I v srpnu jsme pro ně připravili rozšířenou nabídku služeb. Majitel karty a 1 doprovodná osoba mají na veletrhy módy vstup zdarma a navíc mohou bezplatně zaparkovat přímo před pavilonem P.

Novinkou doprovodného programu bude přímo v pavilonu P v oddělené části speciální projekt FASHION2DAYS – dvoudenní módní událost (sobota a neděle), na které nebude chybět spousta módních přehlídek kolekcí českých a slovenských návrhářů, módních značek a vystavovatelů. Prostor bude doplněn stánky návrhářů s aktuálními kolekcemi, které bude možné na místě i zakoupit nebo objednat. FASHION2DAYS, jehož organizátorem jsou Veletrhy Brno, bude přístupný jak B2B návštěvníkům STYL a KABO na základě Klubové karty, tak i laické veřejnosti za symbolické vstupné 150,- Kč/osobu. Cílem projektu je podpora módního byznysu, po delší době výraznější zviditelnění módních návrhářů a značek široké veřejnosti. Bližší informace k tomuto projektu budou v nejbližší době zveřejněny na webových stránkách veletrhů.

STYL a KABO se uskuteční samozřejmě za dodržení všech hygienických opatření nařízených vládou ČR. Před zahájením akce bude celý prostor pavilonu dezinfikován, celý prostor bude uklízen i při provozu. Detailní hygienická opatření jsou zveřejněna na webových stránkách veletrhů a budou event. v průběhu úpravy opatření aktualizována.

Datum: 27.7.2020 10:33:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště