Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Spanish Shoes – obuv vyrobená ve Španělsku

 

Spanish Shoes s.r.o. je mladá dynamická firma a do České republiky přináší vysoce kvalitní španělskou obuv těch nejlepších značek, kdy každý výrobce má svůj osobitý styl. Tyto firmy splňují vysoké nároky na kvalitu a moderní design s ohledem na přiměřenou cenu. Samotná výroba je situovaná ve Španělsku a tudíž každý pár má právo na označení „Made in Spain“.

Společnost Spanish Shoes disponuje výhradním zastoupením pro firmu Slowwalk Co., se značkami Slowwalk a Vaquetillas, dále pak Roobin´s a Coronel Tapiocca a je spolehlivý partner maloobchodních prodejen po celé České i Slovenské republice. Ke každému obchodnímu partnerovi přistupuje individuálně a snaží se vyhovět všem jeho požadavkům.

Spanish Shoes nabízí široký sortiment dámské i pánské obuvi značek: Slowwalk, Vaquetillas, Roobin´s a Coronel Tapiocca. Stabilní zázemí a mnohaleté zkušenosti všech našich dodavatelů jsou zárukou kvalitních produktů a spokojených zákazníku. V průběhu desetiletí si tyto firmy vydobyly pevnou pozici na španělském trhu a pronikly nejen za hranice Španělska, ale staly se velmi žádanými i mimo Evropu a jejich export do celého světa rok od roku roste. Společnosti sídlící v Alicante, kolébce španělského obuvnického průmyslu, mají bohatou historii a prvky tradiční výroby jsou součástí výrobního procesu dodnes.

Na srpnovém veletrhu obuvi KABO představí společnost Spanish Shoes nové modely ve své expozici č. 040 v pavilonu „F“. Více informací naleznete na: www.spanishshoes.cz

SLOWWALK FOOTWEAR je mladistvý městský typ obuvi určený pro zákazníky, kteří hledají kvalitu, atraktivitu a v neposlední řadě pohodlí. Tato značka vyniká přesahováním klasických měřítek ve všech směrech a důkazem je například model Morvi, který se se svou extrémně flexibilní podrážkou stal celosvětovým módním hitem. Slowwalk je především pánskou obuví, ale vyrábí se i dámské nebo unisex kolekce.

Elegantnější dámská obuv VAQUETILLAS je určená ženám s vlastním stylem, ale současně držícím krok s módními trendy. Pro Vaquetillas jsou charakteristické přírodní materiály, perfektně vyčiněná kůže a odlehčené platformy či podpatky.

Coronel Tapiocca je španělská firma, působící na trhu již od roku 1989, a díky svým dlouholetým zkušenostem a filozofii s důrazem na praktičnost a pohodlí, vyvinula obuv definovatelnou jako — vhodná do města bez ztráty dobrodružného ducha. Tato atraktivní obuv se v každé situaci přizpůsobí majiteli, ať už na dobrodružných výpravách, při trávení volného času v přírodě nebo jen ve městě. K jejich nejprodávanějším modelům patří populární workers neboli traktorky.


Roobin´s Shoes se zabývá výrobou obuvi více než 30 let. Základní filozofií společnosti je kvalita a profesionalita. Moderní obuv, kde design není na úkor kvality — to je Roobin´s — nejlepší materiály, pohodlí a flexibilita.

Datum: 16.6.2016 9:04:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště