Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

SP Vkus Jičín se chce od konkurence lišit, proto látky nakupuje i mimo Česko


Vznik Sdružení podnikatelů VKUS Jičín se oficiálně připisuje k roku 2005, avšak jeho historie se začala psát o něco dříve, neboť je pokračovatelem Výrobního družstva VKUS Jičín.

   

Snažili jsme se omladit kolekci, i když jsme zaměření na plnoštíhlé. V současné době jsou na trhu věci hodně usedlé, ale my se snažíme, aby byla naše móda mladistvá, a ta snaha vcelku vychází, protože prodáváme, protože tady jsme,“ říká Iva Koldovská, majitelka značky, která je s účastí obchodníku na brněnském veletrhu STYL spokojená, ale jakýkoli posun úrovně veletrhu by uvítala.

Neustále inovované střihy této společnosti pochází z české dílny, materiály nakupuje v českých velkoobchodech, ale látky také v zahraniční, protože usiluje o to, aby její kolekce odpovídaly limitovaným edicím i co do vzorů a nebyly snadno zaměnitelné, což je předností značky. Výrobky můžete zakoupit ve více než 100 prodejnách dámských oděvů v celé České republice a na Slovensku. Své modely prodávají i prostřednictvím internetových stránek (nejedná se o klasický e-shop).

   

 

Datum: 22.2.2022 8:35:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště