Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
24.-26.8. 2019

54. mezinárodní veletrh módy

KABO
24.-26.8. 2019

54. mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

SOMINTA – značkové kabelky z Litvy

 

"SOMINTA" LLC je malá litevská rodinná firma, která v roce 1996, kdy byla založena, zahájila činnost výrobou koženkových tašek a kabelek. Za 17 let svého trvání má společnost SOMINTA zkušenosti a vysloužila si důvěru klientů, má stabilní pozici na trhu a svoji produkci dámských a pánských značkových kabelek prezentuje pod značkou "Spicebags".

Značka Spicebags to jsou kožené kabelky pro ženy a muže. Tyto kabelky lze zakoupit velkoobchodně, nebo v on-line obchodě na adrese: www.spicebags. Veškerá produkce kabelek je prodávána nejen v Litvě, ale také v sousedním Lotyšsku, Estonsku, Polsku a Bělorusku. Cílem společnosti je splňovat požadavky zákazníků, proto jsou vyráběné tašky nejen elegantní, ale také splňují moderní módní trendy a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů.

Na mezinárodním veletrhu KABO představí litevská společnost SOMINTA kolekci značkových kabelek Spicebags, kterou můžete shlédnout v expozici v pavilonu „F“ na brněnském výstavišti. Více informací naleznete na: www.sominta.lt  nebo www.spicebags.lt

Datum: 2.12.2014 13:24:00

Mohlo by vás zajímat


Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2019

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2019

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště