Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Snaha se vrací na domácí trh s kolekcí módní obuvi

 

Česká obuvnická značka Snaha byla součástí českých domácností po generace. Od roku 1945 vyrábí obuv pro denní potřebu a nyní se po 20 letech vrací na domácí trh s kolekcí módní obuvi pro jaro / léto 2017, která v sobě pojí tradiční řemeslnou výrobu a moderní design.

Kolekce obsahuje široké spektrum modelů od módní domácí obuvi přes obuv páskovou až po pánské polobotky a dokonce obsahuje i kabelky, které jsou v sortimentu značky novinkou. Díky velkému výběru materiálů si obuv od Snahy může vybrat opravdu každý, neboť k dostání budou modely jak z pravé kůže a prvotřídních italských komponentů, tak také ve variantě z eko-kůže. K dostání budou také exkluzivní modely, které vznikaly ve spolupráci s předními českými návrháři jako je Petra Ptáčková či Miro Sabo. Samozřejmostí u všech modelů je tradiční řemeslná výroba zde, v České republice a díky tomu i kvalitní zpracování a dlouhá životnost výrobků.

Boty z kolekce jaro / léto 2017 budou k dostání na oficiálním e-shopu firmy nebo u smluvních prodejců, kteří jsou uvedeni na webových stránkách společnosti.

Více o společnosti Snaha a jejím působení na trhu naleznete na www.snaha.cz

Na veletrhu KABO najdete společnost Snaha v pavilonu F, stánek č. 005.

Datum: 27.7.2016 8:31:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště