Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Sedmero pro skvělý outfit s Helenou Bedrnovou


Vždy říkám, že tajemství celoživotní atraktivity spočívá ve skvělém osobitém stylu,“ uvádí svoji filosofii v módním poradenství návrhářka Helena Bedrnová. Na veletrhu Styl a Kabo budu prezentovat kolekci kterou jsem nazvala MUST HAVEN a navrhla ji ze střípků toho nejlepšího, co si zákaznice u mé značky oblíbily“ dodává. A jaké je tedy ono Sedmero pro skvělý outfit Heleny Bedrnové?

Na veletrhu STYL Kabo se účastníte i módních přehlídek. Na co konkrétně byste pozvala návštěvníky? 

Pozvala bych je na nejnovější kolekci, která se bude na veletrhu předvádět. Je to kolekce, kterou jsem nazvala MUST HAVEN a navrhla ji ze střípků toho nejlepšího, co si zákaznice u mé značky oblíbily. Jsou to třeba objemné balonové sukně z neoprénu a fantazijních netradičních materiálů jako je perforovaná koženka, maxi dlouhé neoprénové vesty, jednoduché zavinovací cool kabáty, křivákové bundičky a krátké i dlouhé kardigany, zimní kašmírové crop topy a kalhoty s módními širokými nohavicemi ze splývavého sendvičového semiše a svetry z měkounkých kožešin a bouclé. Mám ráda kombinace zdánlivě nekombinovatelných materiálů. Čím zajímavější materiál, tím je to pro mě větší výzva.

 

SEDMERO PRO SKVĚLÝ OUTFIT

1) Najděte si svůj styl oblečení podle toho, jaký jste typ osobnosti

Zatímco móda je proměnlivá, Váš harmonický osobitý styl zajistí vaši atraktivitu po celý život. Dejte svým zevnějškem najevo jaká jste uvnitř. Vnější podporuje vnitřní a naopak. Vnější vzhled podpoří Vaše vnitřní sebevědomí a vaše zvýšené sebevědomí podpoří Vaši touhu zlepšit svůj vzhled .

2) Volte oděvní součásti a doplňky podle feng shui

Například k ženě, která se narodila podle čínského horoskopu s prvkem vody, se hodí:  kreativní oblečení, kombinace nesourodých prvků a oděvních součástí . K ženě, která se narodila podle čínského horoskopu s prvkem dřeva, se hodí: přirozené, uvolněné a pohodlné oblečení. K ženě, která se narodila s prvkem ohně, se hodí: vypasované střihy, vysoké rozparky a výstřihy, zvířecí vzory, kůže a kožešiny, lesk a okázalý vzrušující styl upoutávající pozornost . A k ženě, která se narodila s prvkem země, se hodí oblečení, které má rovné funkční tvary a přírodní materiály s tvrdší strukturou jako například tvídy.

3) Vyberte pro sebe ty správné barvy

Barvy jsou mocným prvkem atraktivity. Správně zvolená barva dodá vašemu outfitu ten správný look. Při výběru barev se můžete řídit jednoduchým pravidlem: barvy, které vidíte ve svém obličeji a ve vlasech, jsou vaše osobní barvy. Tyto barvy pak jakoby opisujete do svého oblečení. Například, když máte modré oči, pak vám budou slušet modré odstíny oděvních součástí, kabelek nebo obrouček u brýlí.

4) Pro přitažlivost použijte takzvané magnetizující prvky

 Jsou to: světlé barvy, ostré jasné barvy, lesklé barvy a výrazné vzory.

5) V každém outfitu se zaměřte i na správnou míru kontrastu

 Když sestavujete kompletní outfit složený z jednotlivých oděvních součástí, záleží na tom, jaké rozdíly barevných odstínů mezi jednotlivými částmi oblečení vzniknou. Pravidlem pro správnou volbu kontrastů jsou barvy v obličeji a ve vlasech. Platí: čím výraznější je rozdíl mezi barvou pleti a barvou vlasů, tím kontrastnější vám bude slušet oblečení. Například tmavovláskám s tmavýma očima a se světlou pletí tak budou slušet vysoké kontrasty barev, třeba černá s křídově bílou nebo jasně červenou. Jemnější kontrasty, jako je kombinace bledě modré s béžovou, zase sluší blondýnkám s olivovou, nebo narůžovělou pletí a světlou barvou očí.

6) Texturované materiály použijte jako lifting pleti

 Pokud máte v obličeji pihy, vrásky nebo akné, pak vám pro odpoutání pozornosti od těchto nedostatků a optické vyrovnání pleti skvěle poslouží materiály, jejichž povrch je texturovaný. Tedy materiály, které nejsou hladké ale mají na omak hrubší, texturovaný povrch jako jsou například pleteniny, tvídy nebo krajky.

7) Pro odpoutání pozornosti použijte tmavé, tlumené nebo matné barvy

 Pokud potřebujete postavu opticky zeštíhlit, pak vám skvěle poslouží tyto tři skvělé tipy, které když použijete, odpoutáte pozornost ve vašem oblečení tam, kde potřebujete. Jestliže máte širší stehna a zadeček a přejete si tuto dispozici vaší postavy kamuflovat, pak použijte například černé matné kalhoty z odlehčeného stretchového materiálu. Pro zeštíhlení také platí: čím splývavější a lehčí materiály zvolíte, tím budete opticky působit štíhleji.

 

Datum: 9.8.2022 15:55:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště