Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Rynising Holding SE

 

Společnost Rynising Holding SE je ryze česká a dynamicky se rozvíjející distribuční společnost, která byla založena v roce 2010 jako společnost s ručením omezeným. Hlavní činností společnosti je distribuce obuvi značky Scholl, kterou nabízíme a dodáváme našim zákazníkům. Jako přidanou hodnotu, nabízíme mimo jiné i poradenský servis se spolehlivým a profesionálním přístupem. Působíme jako výhradní distributor Scholl Foot Wear na českém a slovenském trhu. Zakládáme si na dlouhodobých, korektních a otevřených vztazích, jak s našimi zákazníky, tak s obchodními partnery, dodavateli a výrobci.  V roce 2016 byla společnost Rynising s.r.o., transformována na akciovou společnost Rynising Holding SE.

Přidaná hodnota našeho týmu je v individuálním, flexibilním a férovém přístupu s prioritou na pochopení a naplnění potřeb zákazníka, který pro nás je vždy na prvním místě.

Největší předností obuvi Scholl, je využití patentovaných technologií stélek v produktových řadách, které umožňují zákazníkům zohlednit a realizovat jeho potřeby na zdravý životní styl, v tomto případě na obuv, která odpovídá zdravotním požadavkům při zachování aktuálních módních trendů. Módní trendy se v případě obuvi Scholl odvíjí hlavně v použitých materiálech, jejich barvách a řemeslnému zpracování.

Rynising Holding SEnajdete v pavilonu V, stánek 023.

Datum: 16.2.2017 15:00:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště