Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Ruský SKOROCHOD poprvé představuje na veletrhu KABO dětskou obuv

 

Petrohradská firma Skorochod,  která patří mezi pět největších výrobců dětské obuvi v Rusku, hodlá rozšířit svoje obchodní aktivity do Evropy. I proto se rozhodla letos poprvé vystavovat v Brně na veletrhu KABO a poté se chystá i do severní Itálie. Firma má své odběratele v celé Ruské federaci od Vladivostoku až po Petrohrad a prodává také ve skandinávských zemích.

„Firma Skorochod zatím není v Česku etablovaná. Teď je zapotřebí, abychom našli obchodní zástupce v České a případně ve Slovenské republice. Už nyní vidíme, že o výrobky je zájem,“ říká Miroslav Slavík, obchodní partner společnosti Skorochod na sklonku prvního veletržního dne. Podle jeho slov byli zástupci ruské firmy na stánku v pavilonu F mile překvapeni návštěvností i pozitivním ohlasem na provedení modelů, kvalitu i cenu.

Obuvnický průmyslu v Ruské federaci zažívá obrovský rozvoj, podobně jako například v Polsku. Ruská výrobně obchodní firma Skorochod, jejíž tradice sahá až do roku 1882, vyrábí dětskou obuv výhradně z přírodních materiálů ve velikostním sortimentu 17 – 37 a její  roční produkce představuje 1 800 000 párů obuvi.

Datum: 24.2.2015 12:40:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště