Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

RUKO - na Stylu v italském stylu...

 

Společnost RUKO, tradiční český výrobce a také účastník veletrhu STYL, představí v únoru veškeré novinky pro léto 2015. Firma RUKO, s.r.o. je česká firma se sídlem v Kutné Hoře, která již od roku 1992 vyrábí spodní a noční prádlo a oblečení pro volný čas pro muže a ženy včetně zaměření na nadměrné velikosti.

Nabídka sestává nejen ze střihově osvědčeného sortimentu dámských košil, pyžam nebo spodních košilek, ale také z nočního prádla pro pány, které zahrnuje jak dvoudílná pohodlná pyžama, tak i stále oblíbenější pánské spací košile. Největší pozornost však byla pro nadcházející léto věnována kolekci vrchního oblečení, která je celá postavena na vysoce jakostních, italských materiálech, potištěných aktuálními módními dezény pro léto 2015.

Střihově jsou nejsilněji zastoupena dámská trička a letní šaty, a to jak v provedení s krátkým rukávem nebo bez rukávů s širšími ramínky. Mezi plošnými potisky zaujímají pevnou pozici rovněž motivy jedno i více barevných horizontálních proužků mnohdy s proměnlivým odstínem podkladu.

Nové modely pro rok 2015 představí společnost RUKO v expozici č. 103 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.ruko.cz

Datum: 10.2.2015 13:31:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště