Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Podiatrické sympozium "Zdravá noha – zdravá obuv" proběhlo v Brně


V Brně se konalo III. Mezinárodní podiatrické sympozium „Zdravá noha – zdravá obuv“, které se konalo za účasti prezidenta České podiatrické společnosti z.s. MUDr. Miroslava Koliby, MBA, LL.M. a PaedDr. Michala Joshuy Frány, MBA, MHA, LL. M., I. viceprezidenta. O moderaci se postarala PhDr. Vlasta Mayerová, ředitelka České obuvnické a kožedělné asociace.

Česká podiatrická společnost sdružuje odborníky v péči o nohu z řad lékařů, fyzioterapeutů, sester, pedikérů, protetiků, specializovaných prodejců, obuvníků a dalších odborníků specializujících se na péči o nohu. Je také aktivním členem světové podiatrické federace (FIP-FIP).

Program sympozia byl zaměřený na moderní technologie při výrobě obuvi, skenování nohou, 3D tisk a podobné záležitosti. Zazněla celá řada nových informací, které se dotýkají systému péče o diabetickou nohu, se kterými seznámil účastníky Miroslav Koliba, jeden z největších expertů na uvedenou problematiku. O moderních ortopedických vložkách a sportovních stélek, které jsou vhodné pro vrcholové i amatérské sportovce hovořil Michal Joshua Frána.

Upozornil, že nelze bolesti v oblasti pohybového aparátu a zad řešit podle tabulek, protože je nutné je řešit individuálně. Jsou-li shledány obtíže ke korekci, je vhodné provést výběr stélky, která je speciálně vyrobena na základě sběru dat z digitálního vyšetření plosky nohy pacienta. Ortopedické vložky se zhotovují ve 3D programu a finální výbrus se provádí CNC frézou.

 

Datum: 22.8.2022 13:00:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště