Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

PM Styl vás osloví luxusní francouzskou a švédskou módou


Společnost PM Styl patří mezi tradiční vystavovatele a na veletrzích můžeme její zboží obdivovat už bezmála čtvrt století. Slušivá a luxusní dámská konfekce francouzských značek EVA KAYAN a LEO&UGO je doplněna o kožené bundy a bundičky švédské značky ROCK AND BLUE. Představme si nyní jednotlivé kolekce. 

EVA KAYAN prezentuje luxusní letní kolekci pro každou ženu a dívku. Nadčasové modely jsou dokonale kombinovatelné mezi sebou. Svůj outfit si zde najde každá žena i dívka, napříč všemi věkovými skupinami a velikostmi. Devizou jsou kvalitní, luxusní, moderní a nadčasové materiály. Značka pochází z francouzské Marseille a je “MADE IN EUROPE”.

LEO&UGO představuje letní kolekci lehkých šatů, svetříků a trik z Paříže. Hravé barvy a materiály nejvyšší kvality jsou určeny pro dámy s velkým D.

ROCK AND BLUE nabízí novou kolekci letních kožených bund ze Švédska. Jsou to luxusně vyrobené a dokonale padnoucí bundičky z té nejkvalitnější kůže. Různorodá nabídka modelů je obsáhlá co do střihů i barev. Letní kolekce je doplňkem k velice populární a známé zimní kolekci péřových bund s kožešinou.

 

Datum: 22.8.2022 7:38:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště