Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Plastma - pověsit se dá cokoli!

 

Litevská společnost Plastma AB byla založena v roce 2005. Její dynamický, kreativní a odhodlaný tým zaměstnanců oslavuje v letošním roce deset let od založení firmy. Cílem společnosti je vytvářet dlouhodobé vztahy s klienty a odběrateli, které se opírají o vzájemnou důvěru a společný cíl, což umožňuje rychlý růst a rozvoj společnosti.

AB Plastma úzce spolupracuje s partnery vyrábějící oděvy a pletenou módu, k jejichž prodeji jsou plastové závěsy – ramínka – nezbytnou nutností. Společnost Plastma vyrábí široký sortiment kvalitních závěsů na kabáty, trička, halenky, kalhoty, sukně apod. Řadí se mezi hlavní dodavatele tohoto sortimentu v Litvě a v pobaltských zemích. Plastma AB dodává své zboží také do zemí, jako je Francie, Belgie, Anglie, Norsko, Švédsko a Dánsko.

Hlavním důvodem prezentace značky Plastma na únorovém mezinárodním veletrhu STYL v Brně je představení svých výrobků a nalezení nových odběratelů a zákazníků v zemích střední a západní Evropy.  Na veletrhu STYL představí litevská společnost Plastma AB kompletní sortiment svých výrobků, který můžete shlédnout v expozici v pavilonu „F“ na brněnském výstavišti. Více informací naleznete na: www.plastma.lt .

Datum: 12.1.2015 14:41:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště