Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
22.-24.2. 2020

55. mezinárodní veletrh módy

KABO
22.-24.2. 2020

55. mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Pestrá nabídka obuvi a kožené galanterie

 

Z renomovaných firem a značek na veletrhu KABO nebudou chybět Albot, AZA Import, Bibo Shoe, Caprice, Dermatex, Gabor, Iberius, Jana shoes, Konsorcium T+M, Marco Tozzi, Protetika, S.Oliver, Unidax, V+J Obuv, Wortmann a další.

Široká bude nabídka dětské obuvi, kterou přivezou například firmy Catwalk Vertrieb, DDstep, HP Čechtín, IMAC se značkou Primigi, JONAP, Legero, Drago Style se značkou Mayoral, Obutex ČR, Pegres obuv a Salamander.

K nováčkům patří turecká společnost Kardesler, která je dynamicky rostoucím výrobcem obuvi a úspěšným exportérem nejen na evropské trhy. Do Brna přiveze své značky Via Milano, D.MoRo a Selto. Poprvé se představí s kabelkami Tamaris německá firma Meier Lederwaren, držitel licence pro tuto značku. Kolekce obuvi Tamaris bude tak kompletní včetně kabelek. Ellarte je mladá slovenská značka dámské obuvi. Zaujmout chce také polský výrobce domácí obuvi, oděvů a domácí textilu z ovčí vlny Dorota Owczarz. A k vracejícím se vystavovatelům patří velkoobchod s koženou galanterií Juni Export - Import.

Datum: 24.6.2019 9:15:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2019

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2019

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště