Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Pen-ky Lingerie – řecká kvalita s více než 50 letou tradicí

 

Řecká společnost „Pen-ky Lingerie“ Chalvatzoglou Pen & Co se sídlem v Athénách má ve svém portfoliu dámské spodní prádlo, svatební šaty, noční úbory, domácí oblečení i plážové oděvy. Jde o firmu s velkou tradicí a  se svými kolekcemi nebude chybět ani na letošním veletrhu módy v Brně.

„Spodní prádlo Pen-Ky reprezentuje moderní, sofistikovanou ženu už více než 50 let. Nová kolekce vyvolává příjemné chvíle ve dne i v noci spojené s elegancí a pohodlím,“ představuje produkty   majitelka Katerina Chalvatzoglou.  

Řada „Satén a krajka“ nabízí stylové noční košile, župany i pyžama z těch nejlepších tkanin, jako je italský satén, hedvábí a samet, s lemy a výšivkami. Tato řada je určena pro všechny každodenní i zvláštní příležitosti v životě moderní ženy.

„V nabídce je také řada pro mladé, s detaily měkké kožešiny v bílé a růžové barvě, a také vánoční řada se saténovým květinovým potiskem v kombinaci s krajkou. V této kolekci je kladen důraz na velké velikosti, ale také na svatební šaty, které vždy poskytují širokou škálu elegantních stylů pečlivě navržených pro výjimečnou krásu a půvab,“ doplňuje majitelka.

Neformální i klasická řada se skládá ze vzorů vyrobených ze směsí měkké bavlny a modalu, bavlny a polyesteru nebo viskózy, s lemy nebo výšivkami v různých barvách a stylech a také v nadměrných velikostech. Tyto řady jsou atraktivní pro ženy všech věkových skupin pro chvíle pohodlné elegance ať už doma nebo na pláži. Všechny produkty jsou vyráběny v Řecku. 

Katerina Chalvatzoglou přiznává, že z materiálů dává osobně přednost jemnosti bambusové viskózy. Modely mají vynikající povrchovou úpravu a ulpívají na těle jako pohlazení. „Z této kolekce také miluji kombinaci šedé viskózy se zlatou krajkou a elastickou páskou, která vytváří velmi mladé a stále elegantní pyžamo,“ uvedla.

 

 

 

 

Datum: 12.8.2019 11:26:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště