Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

PEGA-VEL: krása tkví v detailu

 

Stánek společnosti PEGA-VEL září barvami a zaujme šíří nabídky, která pokrývá veškerý sortiment úzké textilní galanterie. Na veletrhu STYL se tradiční český výrobce představuje pouze v srpnu v rámci sekce textilních materiálů.

„Vrátili jsme se sem po delší době a vystavujeme druhým rokem. Našimi odběrateli jsou velkoobchody a finální výrobci konfekce, ale také technického zboží, žaluzií aj. Na veletrhu STYL oslovujeme naše stálé zákazníky, kterým chceme předvést novinky a také kompletní nabídku, protože dnes za námi už nejezdí do firmy a tady uvidí všechno pohromadě,“ říká Martin Vilímek, manažer prodeje společnosti PEGA-VEL.

Nabídka v expozici zaujme živými barvami. „Máme tu hodně výrobků s neonovou barevností, o které je poměrně velký zájem. Rozhodli jsme se jít cestou výroby na sklad, kde můžeme dodávat zákazníkům i v malých objemech třeba po 100 metrech, a v rámci rozšíření této nabídky jsme se posunuli k barevnějším věcem,“ vysvětluje Martin Vilímek. Dodací lhůta skladového zboží je do 48 hodin a sortiment na skladě je podle něj barevně natolik široký, že si z něj většina odběratelů dokáže vybrat. Zákazník si tady může koupit i jedinou cívku, což vyhovuje těm nejdrobnějším výrobcům oděvů a rozšiřuje klientelu. „Pokud jde o výrobu na zakázku, naše strojové vybavení umožňuje vyrobit prakticky cokoliv, jediným omezením je schopnosti zákazníka odebrat dané množství,“ dodává manažer prodeje.

PEGA-VEL, a. s., Krnov je pokračovatelem již stoleté tradice výroby textilní galanterie ve Slezsku. Zaměřuje se především na výrobu úzké textilní galanterie, a to jak prádlařské nebo oděvní, tak i galanterie technické, například izolačních stuh, elektrických ohradníků, autopásů apod. Zabývá se také výrobou elastických úpletů a elastických ovíjených nití. Je vyhledávaným obchodním partnerem výrobců oděvů, prádla, plavek i sportovního ošacení. K jeho nabídce patří především stuhy, prýmky, gumy, tresy, pruženky, kulaté gumy, šňůry, popruhy, paspule, keprovky, plátěnky, rypsovky aj.

„V posledních letech dodáváme přibližně ze čtyřiceti procent na český trh, zbytek exportujeme. Jezdíme vystavovat hlavně na zahraniční veletrhy, například na specializovaný veletrh textilní galanterie v Kolíně nad Rýnem. Tady v Brně to je samozřejmě o něčem jiném, ale chceme tradici vystavování textilních materiálů obnovit, aby se naši zákazníci zase naučili sem jezdit,“ popisuje Martin Vilímek. Letos se v sekci textilních materiálů prezentují i další dva přední a vlastně skoro jediní čeští výrobci v oboru - společnosti Elas a Stap. „Pozvali jsme na veletrh naše zákazníky, pro které je účast zajímavá už tím, že zde najdou více dodavatelů pohromadě. Jsme rozházení po celé republice, ale tady naši nabídku uvidí na jednom místě,“ zdůraznil.

Datum: 26.8.2014 17:00:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště