Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh módy

KABO
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Olay Socks – to nejlepší pro děti

 

Turecká společnost Kosar Socks, sídlící v Istanbulu, je výrobcem vysoce kvalitních kolekcí dětských ponožek již od roku 1960. Výroba probíhá s využitím nejmodernějších technologií, strojů a zařízení.

Společnost Kosar Socks vyrábí mnoho druhů ponožek a punčocháčů pro kojence, děti a školáky. Veškeré používané suroviny se barví v moderní barvírně, kde je neustále v laboratořích kontrolována a ověřována kvalita a nezávadnost používaných materiálů. Ponožky vyráběné společností Kosar Socks se do prodejní sítě dostávají pod ochrannou známkou s názvem "Olay".

Společnost Kosar Socks je známá svými inovacemi a výrobou velmi speciálních produktů, jako jsou různé druhy antibakteriálních a léčebných materiálů, včetně propojení s ruční výrobou. Na nových trendy projektech, módních designérských studiích a na vývoji a výzkumu pracuje vysoce specializovaný odborný personál.

Kosar Socks vždy vyrábí ty nejlepší produkty a služby pro spotřebitele. I při neustále se zvyšující výrobě a při rozšiřování celého sortimentu zboží, je společnost Kosar Socks odhodlána splnit i naléhavé, mimořádné požadavky. V návaznosti na požadavky zákazníků, připravuje tým pracovníků návrhy a umělecká ztvárnění výrobků a předem představuje i nabídku vzorků nových modelů. Kontroly kvality punčochových výrobků probíhají v každé fázi výrobního procesu. Celá společnost je pravidelně kontrolována mezinárodními auditorskými společnostmi.

Nabídku nových kolekcí dětských ponožek značky Olay Socks mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout v expozici společnosti Kosar Socks v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.olaysocks.com

Datum: 4.1.2016 14:46:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště