Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OILILY

oilily


OILILY -
nápad, extravagance, unikát

Módní značka OILILY vznikla v roce 1963 jako odpověď na touhu klientů po vzniku kreativního oblečení a doplňků pro všechny, co mají rádi kvalitu a moderní, originální a zajímavou módu. OILILY nabízí širokou kolekci dámského a dětského oblečení, tašek a kosmetiky. Působí na tuzemském trhu již celých 15 let.

Kolekce OILILY poskytuje volný styl oblečení a doplňků pro sebevědomé ženy všech věkových kategorií a také pro energie-plné děti s fantasií. Hlavním principem OILILY je vidět svět dětskýma očima. Proto móda hýří nejrůznějšími barvami, tvary, pruhy a je určena všem, kteří mají rádi originalitu a rádi se vyjadřují pomocí osobitého stylu oblékání. Pro děti lze sehnat od triček, sukýnek, kalhotek, módních džín, košilek, mikin až po nápadité pláštěnky.

Vše ve veselých, hravých barvách s vzory, nášivkami, knoflíčky a dalším zajímavým zdobením. Dámská móda v aktuální kolekci nabízí šaty, halenky, kalhoty, vesty, tašky v lehkých pastelových barvách nejčastěji s jarním kytičkovým zdobením. Vybrat si můžete také z kosmetiky firmy OILILY od toaletních vod, parfému, před tělová mléka až po hydratační krémy, sprchové gely a rtěnky.

Kabelky a cestovní tašky poznáte na dálku

Kabelku značky OILILY poznáte v davu na první pohled. Velice neobvyklé, barevné, bohatě zdobené, s pestrými detaily. Tvary sportovnější, zvířecí či například květinové motivy s ptáčky, fialkami. Mix barev a materiálů, působící na jednu stranu dětsky, na druhou stranu však vesele a originálně.

Kabelky OILILY jsou jedna velká koláž, hlavním cílem módních návrhářů kabelek firmy OILILY je zaujmout. Nebojí se ničeho a kombinují na první pohled nekombinovatelné. OILILY umí být ovšem i elegantní, zakoupit si můžete klasické vkusné lesklé černé nebo například červené kabelky přes rameno, které oceníte především při pracovních příležitostech.

OILILY se kromě návrhu kabelek zabývá také nabídkou cestovních tašek a kufrů. Kufříky i velké příruční tašky jsou prostorově vhodné pro univerzální cestování, vejde se do nich vše, co potřebujete a jako bonus navíc vypadáte skvěle.

oilily   oilily

oilily   oilily

oilily

Datum: 12.7.2021 14:10:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2021

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2021

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště