Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh módy

KABO
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Oceněné dámy vzpomínaly, jak vypadalo KABO před dvaceti lety

 

Co se vám vybaví jako první, když se řekne KABO? Nad touto otázkou se včera večer zamýšlely ženy, které u příležitosti 20. narozenin  České obuvnické a kožedělné asociace obdržely ocenění ČOKA na slavnostním společenském večeru v pavilonu F. 

„Asi to bude okamžik, kdy vznikl název veletrhu. Slovo KABO mne napadlo v klidu doma a když jsme pak o něm v práci diskutovali,  řekli jsme si, že je to dobrý název, protože se do něj vejdou kabelky i boty,“ říká Alena Ficová, která byla věrná Brněnským veletrhům a výstavám více než čtyřicet let. Medaili za věrnost by slušela i manažerce Dagmar Telecké. „Nikdy nezapomenu na situaci, kdy nebylo kam umístit vystavovatele,“ vzpomíná Dagmar Telecká. A Libuše Vlachová ji doplňuje. „Vybavuji si stres v tiskovém středisku, ale i krásnou atmosféru, která tam panovala,“ dodává bývalá PR manažerka Brněnských veletrhů a výstav.

„Rozhodli jsme se ocenit partnery, kteří se zasloužili o rozvoj veletrhu KABO, úzce s námi spolupracovali a realizovali celou řadu doprovodných akcí,“ říká Vlasta Mayerová, tajemnice ČOKA, která připomíná, že profesní asociace je s veletrhem úzce spojena, neboť vznikla při veletrhu KABO přesně před dvaceti lety. Vlasta Mayerová pak byla čtvrtou ženou, která obdržela ocenění z rukou Miroslava Bíska, prezidenta ČOKA. 

Datum: 18.2.2014 15:30:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště