Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Nechte si zdarma upravit nehty se SPARITUAL

 

Návštěvníkům veletrhů bude poprvé k dispozici NEHTOVÝ BAR. Manikérky zde zdarma upraví a nalakují nehty produkty značky SpaRitual, které jsou maximálně šetrné a neobsahují nebezpečné a toxické látky. Těchto služeb lze využít po celou dobu konání veletrhů STYL a KABO v pavilonu P v blízkosti přehlídkového mola. Partnerem je SpaRitual.

Pokud máte zájem nechat se hýčkat profesionály ve svém oboru, pak si po příchodu na veletrh rezervujte včas termín v Nehtovém baru!


SpaRitual produkty k péči o nehty, ruce, nohy  a tělo jsou 100% vegan. Nejsou testovány na zvířatech, ani se při výrobě nepoužívají živočišné produkty. Kromě toho SpaRitual požaduje od svých dodavatelů certifikaci původu zdrojů. Ekologické předpisy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů. SpaRitual neupoužívá při výrobě produktů k péči o tělo petrochemii, parabeny, umělá barviva a parfémy.

Laky na nehty SpaRitual jsou vegan a neobsahují pět nebezpečných a toxických látek (Di-butyl ftalát, toluen, kafr, formaldehyd a formaldehydovou pryskyři). Tvar uzávěru laku na nehty je patentovaný a také pogumovaný, aby neklouzal a lak se dal snáze otevřít. Štěteček u laku na nehty značky SpaRitual je kratší a byl speciálně navržel pro přesnou aplikaci laku. Také na českém trhu získali laky na nehty SpaRitual již dvě ocenění za kvalitu.

SpaRitual produkty k péči o nehty, ruce, nohy  a tělo doporučujeme pro  manikúru, pedikúru a masáže. S Vegan produkty  SpaRitual  pracují profesionálové  v lázních, luxusních  hotelech, SPA, Wellness a kosmetických  salonech.

Produkty a laky SpaRitual je možné zakoupit  na eshopu www.sparitual.eu.

Sídlo firmy a Salon SpaRitual,  Josefská 5, 602 00 Brno

Datum: 13.8.2014 13:35:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště