Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nastartujte módní byznys s námi


Milí obchodní přátelé,

stejně jako vy i my jsme netrpělivě očekávali aktuální vývoj situace na trhu, jehož běžné fungování po několik měsíců paralyzoval fenomén s názvem COVID-19. Nyní se nám společně otevírá možnost znovu oživit, restartovat český trh s módou a obuví. Už na srpnových veletrzích STYL KABO můžete předvést obchodníkům své kolekce a opět se všichni setkat osobně. Připravili jsme pro vás zvýhodněné podmínky pro účast v srpnu tak, abychom vám umožnili restart do nového období.

Pozdější uzávěrka bez rezervační zálohy

Posunuli jsme uzávěrku přihlášek až na 30. června a to bez nutnosti platby 20% zálohy předem. Tato skutečnost nijak neovlivní rezervaci a výběr umístění v pavilonu P, kde plánujeme umísťovat expozice vystavovatelů obou veletrhů. Únorové společné konání v pavilonu P se velmi osvědčilo a ve stejném konceptu budeme pokračovat i v srpnu. Připravujeme zde navíc netradiční podobu doprovodného programu.

Slevy za vystavovatelské balíčky

O 10 % jsme pro vás snížili cenu za účast "all inclusive", tedy typové balíčky Basic, Economy, Premium i Exclusive. Pro vystavovatele STYLu jsme připravili také zcela nové typy expozic zvané SHOWROOM. O dvacet procent levnější máte nyní zápis do veletržního katalogu.

Slovo ředitelky STYL a KABO Gabriely Císařové

„Doufáme, že se prodeje v maloobchodech rozjedou ke spokojenosti všech zúčastněných firem a že brzy dojde k narovnání cash flow, ke zrychlení peněžního toku. S našimi vystavovateli jsme v úzkém kontaktu a velmi nás těší, že řada z nich počítá se svojí účastí v srpnu. Především však doufáme, že se všichni naši obchodní partneři vyhnuli nákaze a jsou zdraví, protože to je opravdu to nejcennější.“


Datum: 27.5.2020 13:16:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště