Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Na veletrzích módy Styl & Kabo najdete odpočinkovou zónu ve stylu Latinské Ameriky

 

Návštěvníci letošních veletrhů módy Styl a Kabo, které se konají od 24. do 26. srpna, si letos budou moci na brněnském výstavišti i stylově odpočinout. Organizátoři výstavy spolu se značkou La Siesta pro ně přichystali netradiční relaxační zónu z pohodlných houpacích sítí a sedaček. Ty budou zavěšené do elegantních dřevěných stojanů ve venkovním prostoru před halou P. Chill-out koutek zasazený mezi palmami nabídne také bar, osvěžující koktejly, dobrou kávu a relaxační hudbu.

Rychle dobít energii

„Chvilka v houpací síti je nejlepší způsob, jak si rychle dobít energii během náročného dne plného obchodních jednání,“ říká Bohumila Tomšíčková ze společnosti Veletrhy Brno. „Houpání stimuluje centrum rovnováhy, které začne produkovat dopamin - hormon štěstí. Ten v těle vyvolává pocit pohody a uvolňuje svalové i psychické napětí. Proto je relaxace v houpací síti tak rychlá a účinná,“ doplňuje Jiří Ščerbanovský, vedoucí prodeje sítí La Siesta. Až budete znaveni módou, přijďte si odpočinout do prostorné sítě FLORA z měkké bio bavlny.

La Siesta

Houpací sítě a sedačky značky La Siesta v sobě snoubí řemeslnou zručnost brazilských a kolumbijských výrobců tradičních sítí s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu.

Přestože jsou houpací sítě součástí lidských obydlí již po staletí, jde jejich vývoj neustále dopředu. Svědčí o tom i široká produktová nabídka La Siesty, kterou nabízí firma Intrea-Piko s.r.o. (hlavní distributor produktů La Siesta v České a Slovenské republice).

Letošní hit - fotbalové sítě

V letošní nabídce La Siesty najdete speciální houpací sítě COPA (v překladu POHÁR) s charitativním posláním. Ty byly vytvořeny na počest Mistrovství světa ve fotbale, které se konalo v Brazílii − v zemi, kde se sítě La Siesta také vyrábějí. Více o sítích COPA najdete zde.

COPA jsou mimořádně pohodlné houpací sítě pro dva z organické bavlny. Díky diagonální vazbě se látka dokonale přizpůsobí křivkám těla, početné závěsné šňůry spletené do typických uzlů (Macramé) zaručí rovnoměrné rozložení váhy a ozdobně zapletené třásně na bocích dodávají síti originální vzhled. K dostání jsou ve čtyřech barvách (Canarinha, Mannschaft, Furia Roja a Samurai Blue).

Pohodlí ve velkém stylu

Nabídka La Siesty uspokojí také vyznavače luxusu. Vybírat mohou z elegantních prošívaných lůžek v severoamerickém stylu (ALABAMA) či z dekorativních brazilských sítí z jemných tkanin (BOSSANOVA). Jejich nevšední krása nejlépe vynikne v elegantních stojanech z masívního dřeva, jejichž tvary připomínají lodní kýl (KANOA).

Houpací sítě a vaky podporují správný vývoj dětí

Dospělým přinášejí houpací sítě rychlou úlevu od stresu, děti v nich najdou nejen ideální místo pro své hry, ale i pomůcku pro rozvoj pohybových dovedností. Menší děti si zajisté oblíbí závěsný vak s měkkým vyjímatelným polštářkem. Vak je k dostání v různých barevných provedení a nově také v bio kvalitě.

Další informace o produktech La Siesta najdete na www.intrea.cz


Intrea–Piko s. r. o.
Obchodní firma Intrea-Piko s. r. o. se zabývá zejména prodejem potřeb pro sport a volný čas. Na český trh dodává houpací sítě a sedačky La Siesta, steelové i softové šipky a terče značky Harrows, pétanque kroket a jiné hry.

Od roku 1998 zahrnula firma do svých aktivit i vývoj a výrobou a originálních koloběžek, odrážedel a dětských kol, které se dnes pod značkou Yedoo prodávají již ve více než 30 zemích světa. Produkty Yedoo si své příznivce získaly vysokou kvalitou, originálním designem a příznivou cenou.

La Siesta
Brazilské a kolumbijské houpací sítě a sedačky. Tradice spojená s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu. Stylový doplněk do zahrad a interiérů. Tradiční výroba. Přírodní materiály. Certifikace bezpečnosti a kvality.

Datum: 12.8.2014 14:03:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště